Podróż poślubna - co zaoferować Młodej Parze?

06 luty 2019
Adrian

Podróż poślubna to temat co roku bardzo gorący i dosłownie i w przenośni. Zazwyczaj Nowożeńcy kierują się utartymi szlakami i zasilają szeregi podróżników w ciepłych, obleganych i zarazem znanych krajach.

Czasami jednak okaże się, że Państwo Młodzi po powrocie mimo, iż będą zadowoleni, to ta wyprawa nie stanowiła dla nich spełnienia marzeń. Z tego właśnie powodu niezwykle ważne jest profesjonalne podejście Biura Podróży i zaoferowanie takiej wycieczki, która dosłownie spełni wszelkie, pokładane w niej nadzieje oraz rozkocha ich w sobie jeszcze bardziej!

Popytaj i notuj

Otwórz zeszyt, a w nim stwórz kilka podpunktów, które zdecydowanie pomogą Ci w zaoferowaniu wycieczki marzeń. Rodzaj i ilość pytań jest nieograniczona, zatem zaplanuj swoje własne rozwiązania. Na pewno umieść tam kilka takich pytań, które będą pomocne i spełnią się w roli wstępnych informacji. Zapytaj o preferencje względem temperatury. Ludzie są różni, jedni wolą upały, by inni woleli chłód i od tego często zależy zadowolenie z wycieczki.

Zapytaj ich o sposób życia, czy wolą aktywnie spędzać swój wolny czas, czy może wolą go spędzać w zaciszu swojego domu - stwórz na ich temat obraz ekstrawertyczny lub introwertyczny. Dopytaj również o preferencje względem imprez i dużej ilości ludzi, zapytaj także o alkohol oraz używki. W dobie problemów na tle religijnym, dowiedz się także czy Nowożeńcy chcą przebywać w kraju o zupełnie innej wierze.

Takie pytania spowodują, że szybko będziesz w stanie zaklasyfikować ich oczekiwaniai przyłożyć się do wyboru miejsca dosłownie perfekcyjnego. Takiego, które spełni ich marzenia i które - być może - przyczyni się do powrotu do Twojego biura także w innych okolicznościach.

Oferuj nieszablonowe destynacje

Miesiąc Miodowy to taki okres, który powinno się zapamiętać już na całe życie. Miejsca takie jak Hiszpania, Włochy czy nawet Malediwy bardzo często są takimi celami, które można odwiedzić ponownie już za rok.

Zamiast takich lokacji, zaproponuj miejsca odwiedzane niezbyt często, ale będące jednocześnie możliwością spełnienia marzeń, takie jak gorące Wyspy Zielonego Przylądka, magiczne Bali czy wspaniała Nowa Zelandia, która spodoba się wielbicielom cudownej natury. Pamiętaj, że te miejsca musisz wybrać na podstawie przeprowadzonego wywiadu, dzięki któremu stworzyłeś profil swoich klientów. Będzie on podczas wizyty diamentem, który warto szlifować, by w efekcie otrzymać nieskazitelny i pewny profil dotyczący danej pary.

Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Warto wziąć pod uwagę kwestię bezpieczeństwa i ochrony wewnątrz danego państwa. Wiele z nich bowiem oferuje wspaniały wypoczynek, ale obarczony ponadnormatywnym ryzykiem.

Zadbajmy zatem koniecznie, by nie oferować klientom celu, który może nieść za sobą owe niebezpieczeństwa i wynikające z nich nieprzyjemności. Najważniejsze jest zdrowie i komfort psychiczny Nowożeńców, którzy liczą się na tym wyjeździe najbardziej i te chwile mają być doskonałym uwieńczeniem ślubu.

 

Pamiętaj więc, że profilowanie Klientów jest zabiegiem mającym na celu znaczną poprawę usług. Dopytanie się o pewne kwestie może bowiem diametralnie zmienić wymyślone wcześniej cele podróży i odwrócić świat Nowożeńców do góry nogami.

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

13 luty 2019
13 styczeń 2019

Komentarze