Przedślubne SPA dla dwojga - pakiety dla zakochanych

22 kwiecień 2020
Adrian

Ślub oraz wesele to wspaniałe przeżycia dla obojga partnerów, które pozostają w pamięci już na całe życie. Warto ten czas im dodatkowo urozmaicić wspólnymi zabiegami SPA, które połączą przyszłych Nowożeńców i z pewnością wywołają w nich chęć do rychłego powrotu i ponownego zaczerpnięcia przyjemności serwowanej przez profesjonalistów w danej dziedzinie.

Jak zaplanować zabiegi SPA dla dwojga i czym się kierować podczas tworzenia oferty?

Co wchodzi w skład wspólnego pakietu SPA?

Podczas tworzenia pakietu SPA dla dwojga warto wiedzieć, że wszystkie zabiegi powinny odbywać się wspólnie. W końcu taka wizyta w gabinetach odnowy to czas, który Nowożeńcy z pewnością powinni przeżywać razem i móc wspólnie opiniować kolejne zabiegi.

Zacznij pakiet od wstępnego rozluźnienia całego ciała. Doskonałym wyborem jest wspólna kąpiel lub jacuzzi, które zapewni klientom uzyskanie wspaniałego humoru i chęć do dalszych eksperymentów.

W drugim kroku warto wykorzystać wspaniałe humory obojga partnerów i skierować ich do profesjonalisty zajmującego się masażem całego ciała. Co ważne, niech klienci podejmują decyzję o jego rodzaju. Jedni mogą sobie życzyć masażu relaksującego, aby inni z chęcią wybrali masaż aktywujący i pobudzający wszystkie mięśnie. Po masażu powinna przyjść pora na odżywienie całego ciała i oczyszczenie go z toksyn oraz złuszczającego się naskórka za pomocą peelingu i nawilżania balsamami.

Po tak dogłębnych zabiegach na ciele, warto zaproponować także zabiegi na twarz dla obojga, np. w postaci masażu twarzy, nałożenia relaksującej maseczki oraz zastosowania na sam koniec kremu uzupełniającego, który zwęzi pory i wygładzi skórę, nawilży ją, a także ujednolici koloryt. Doskonałym zabiegiem będzie również manicure oraz pedicure dla obojga, podczas którego przyszli Nowożeńcy nieco odpoczną i będą mogli spokojnie porozmawiać o poprzednich zabiegach.

Nic tak nie wieńczy znakomitego dnia jak wspaniała kolacja. Warto zaprosić klientów na doskonały i zdrowy posiłek, który doda sił na cały wieczór, lecz nie wywoła uczucia nadmiernej sytości. To ważne, gdyż podczas zmęczenia zwiększa się łaknienie, przez co osoby po tak dużej ilości zabiegów mają tendencję do spożywania zbyt dużych ilości jedzenia. Warto zaproponować sałatki, naturalne soki, dietetyczne lody, a także inne niskokaloryczne potrawy.

Jak wycenić pakiet przedślubnego SPA?

Pakiet dla zakochanych powinien obejmować dużo atrakcji, gdyż Narzeczeni mają się doskonale bawić podczas każdej z nich. Nie warto proponować bardzo problematycznych zabiegów, które mogą okazać się bolesne lub niekomfortowe, gdyż mogą skutecznie zepsuć bardzo pozytywną atmosferę.

Pamiętajmy także, że mężczyźni to dość rzadko widywana płeć w salonach SPA i tym samym wiele rozwiązań może być dla nich zbyt trudnych w kontekście psychicznym.

Pakiet powinien być niedrogi, aby przyciągnąć jak największą rzeszę klientów. Najlepiej sprawdzi się prosta zasada - mianowicie osobna wycena każdego zabiegu i odjęcie z powstałej kwoty nawet połowy wartości.

Niezależnie jednak od cennika, warto podarować Państwu Młodym jak najlepszy czas spędzony razem.

 

Czy myślałeś kiedyś o wprowadzeniu takiego pakietu SPA do swojej oferty?

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

19 sierpień 2020
11 listopad 2018

Komentarze