5 kroków do wyjątkowego ślubu

18 wrzesień 2017
Marysia Kujawińska

Wiele ślubnych uroczystości wygląda praktycznie identycznie. Kiedy zapanuje jakaś moda, ślepo za nią podążamy. Stajemy się coraz  mniej oryginalni i stawiamy na to, co modne, a nie na to, co do nas pasuje. Każdy z Was z pewnością pragnie, aby jego ślub był wyjątkowy. Oto 5 rad, dzięki którym tak właśnie może się stać:

  • Rozrywka i zabawy dla gości weselnych

Żaden z gości na Waszym weselu nie powinien się nudzić. Należy dobrze zorganizować czas i zadbać o różnorodne rozrywki, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zabawy i muzyka powinny być uniwersalne i dostosowane do gości w różnym wieku. Pamiętajcie o tych starszych i o młodych. Wśród wielu pomysłów na zabawy jest kilka uniwersalnych, które z pewnością przypadną do gustu każdemu, przyniosą dużo śmiechu i radości. Aby uczynić Wasz ślub bardziej oryginalnym, postawcie na przykład na takie zabawy jak: mini golf, loteria fantowa, karaoke…

  • Oryginalny bukiet

Oprócz klasycznej wiązanki możemy pomyśleć o koszyczku wypełnionym kwiatami, o polnych kwiatach czy o bukietach wykonanych z biżuterii. Kto powiedział, że wiązanka powinna składać się tylko i wyłącznie z kwiatów? A co powiecie na wiązankę z warzyw? W ten sposób z pewnością staniesz się wyjątkowa.
  • Karykaturzysta

Interesującym rozwiązaniem i zarazem atrakcją jest skorzystanie z usług karykaturzysty. Wykonane przez niego rysunki mogą sprawić Waszym gościom wiele radości, a także być miłą pamiątką.ilustracja: karykatury.com

  • Księga gości

Oprócz filmu i zdjęć, księga gości może być dla Was świetną pamiątką. Może to być przygotowany wcześniej ładnie oprawiony album lub duży zeszyt, w którym każdy gość mógłby się wpisać i ewentualnie załączyć kilka miłych słów. Księgę można ozdobić wywołanymi później zdjęciami czy rysunkami karykaturzysty. Z każdym z gości jesteśmy związani w inny sposób i taka historia znajomości też byłaby świetnym pomysłem. Powinniście koniecznie zwrócić uwagę na to, aby nikogo w niej nie pominąć!

 

  • Prezenty dla gości

To bardzo miły gest. Prezenty nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla Par Młodych. Małe upominki dla naszych gości to zdecydowanie super pomysł. Prezent pozwoli wyrazić naszą wdzięczność za to, że byli oni w tak ważnym dla Was dniu. Może to być między innymi elegancko zapakowane ciasto lub inne ślubne gadżety.

Powyższe propozycje to tylko niektóre z pomysłów, które mogą uatrakcyjnić Wasz ślub. Możecie również sami pomyśleć o innych sposobach na niezapomniane wesele. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni… i marzeń :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

23 czerwiec 2020

Komentarze