7 pomysłów na wyjątkowe oświadczyny

07 marzec 2018
Natalia Narowska

Zaręczyny to wyjątkowa okazja, która powinna być dopasowana do Waszych charakterów, przyzwyczajeń i marzeń. Jeśli Twoja dziewczyna jest gotowa na zaręczyny to może dawać Ci subtelne znaki, opowiadać o zaręczynach koleżanek lub bohaterek jej ulubionych filmów dlatego bądź czujny!  

Oto 7 oryginalnych pomysłów na zaręczyny, które mogą być jednym z najszczęśliwszych dni w życiu Twojej wybranki.

Zaręczyny na weselu przyjaciół

Jest to ryzykowny sposób, ale która dziewczyna marząca o ślubie nie wzrusza się na ceremonii przyjaciół i nie myśli o tym, jak będzie wyglądała jej własna? Jeśli przyjaciele wyrażą chęć pomocy umów się z nimi, że podczas rzucania bukietem Panna Młoda “wyceluje” w Twoją wybrankę, aby miała 100% szans na złapanie kwiatów. Wtedy Ty wyjdź na środek sali i… wiesz co robić!

Personalizowany billboard z miejscem na Twoje pytanie

Macie swoje ulubione miejsce, a na dodatek w jego pobliżu znajduje się billboard? Przygotuj personalizowaną grafikę i wynajmij go, aby poprosić swoją dziewczynę o rękę. Może to być reklama pod Waszym domem lub w drodze do pracy wybranki. Pomyśl jednak o miejscu, którego z pewnością nie przegapi lub nie rozbije samochodu z wrażenia!

Oświadczyny z widokiem na miasto

Jeśli mieszkacie w większym mieście to z pewnością bez problemu znajdziesz budynek z widokiem na całe miasto, na którego szczycie będziesz mógł uklęknąć przed swoją wybranką. W innym wypadku zaproponuj łikendowy wypad do Warszawy lub Wrocławia - w zależności od tego, które z Polskich miast darzycie sympatią.

Zaręczyny podczas romantycznego rejsu

O ile któreś z Was nie ma choroby morskiej warto wybrać się w rejs zakończony romantyczną kolacją przy świecach. Jeśli chcesz, aby w tej wyjątkowej chwili zaręczyn nikt Wam nie przeszkadzał wybierz kurs dla dwojga. Z łatwością znajdziesz organizatorów takich rejsów, przygotowanych specjalnie dla zakochanych. Przed wybraniem terminu koniecznie sprawdź pogodę!

Zaręczyny na szczycie

Wędrówki górskie to jeden z lepszych sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu. Jeśli jest to Waszą wspólną pasją będzie to idealne miejsce na wyznanie miłości ukochanej osobie. Nie jest to miejsce, w którym łatwo o kwiaty, ale widok z pewnością wynagrodzi to Twojej wybrance. Szczyt górski, który razem zdobędziecie będzie symbolem Waszej miłości.

Lot balonem z oświadczynami w koszyku    

Widziałam ostatnio balon w powietrzu niemal w środku miasta - jest to coraz popularniejsza atrakcja, którą z łatwością wyszukasz w internecie. Lot balonem kojarzy mi się z kadrami z bajek lub filmów - jeśli Twoja wybranka jest romantyczką ten pomysł z pewnością przypadnie do jej gustu. Aby nie zorientowała się, co planujesz możesz uprzedzić pilota i poprosić go o schowanie bukietu kwiatów na pokładzie lub poprosić znajomych, aby z aparatem i kwiatami poczekali na Was w miejscu lądowania balonu.

Oświadczyny w gronie rodzinnym

Jeśli jesteś przekonany, że tradycyjna kolacja z rodzicami nie do końca jest tym, o czym marzy Twoja dziewczyna możesz ulepszyć ten pomysł. Poproś rodziców oraz Waszych bliskich i przyjaciół, by każdy z nich kupił po jednej róży. Niech zjawią się o umówionej porze w Waszym domu. Róże utworzą bukiet, a Ty wtedy możesz zadać pytanie: “Wyjdziesz za mnie?”

Niezależnie od tego, który pomysł najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej wybranki miej na uwadze to, by ona miała szansę czuć się komfortowo. Zaręczyny w gronie znajomych, publiczne lub w kameralnej atmosferze - to wszystko zależy od charakteru Twojej wybranki.

Jak myślisz, który z powyższych sposobów spodoba się Twojej ukochanej? Jeśli jesteś już po swoich zaręczynach opisz je w komentarzu - inspiracji nigdy za wiele! :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

29 kwiecień 2018
06 styczeń 2018

Komentarze