Aplikacje dla par

23 październik 2018
Joanna Brodzicka

Rynek zalewa nas przeróżnymi aplikacjami. Faktem jest, że ułatwiają nam wiele sfer życiowych. Korzystaliście kiedykolwiek z aplikacji dla par?


Smartfony zawładnęły naszymi umysłami. Ciężko sobie wyobrazić bez nich życie - zawsze mamy je przy sobie. Oprócz funkcji dzwonienia i wysyłania wiadomości, na topie jest mnóstwo przeróżnych aplikacji.  Ja aktualnie testuję aplikacje dla par, które okazały się być bardzo ciekawe. Dostarczają niesamowitej rozrywki, ale też ułatwiają wiele spraw. Przedstawiam Wam moje 4 ulubione.

Aplikacja do zarządzania organizacją ślubu

Appy Couple jest aplikacją płatną. Kosztuje 35 dolarów i jest dedykowana parom planującym wesele.

Dzięki niej stworzycie swoją stronę internetową, w której umieścicie spersonalizowane kompendium na temat Waszej planowanej uroczystości. Co istotne – wasza strona www będzie kompatybilna na wszystkich urządzeniach – laptopie, tablecie i smartfonie, tzn. że doskonale można ją będzie przeglądać na wszystkich wymienionych urządzeniach. Możecie na niej umieszczać Wasze zdjęcia, opisać historię związku i publikować aktualności. Ciekawostką jest, że goście za jej pośrednictwem mogą się między sobą kontaktować! Fajna sprawa, prawda? :)

Kalendarz owulacyjny

Dla par, które chcą planować potomstwo w przemyślany sposób, polecam aplikację Period And Ovulation Tracker.

Jest to aplikacja stworzona do śledzenia cyklu menstruacyjnego, owulacji i dni płodnych. Zawiera również funkcję przypomnienia oraz dzienniczek stanu zdrowia. Z aplikacji można korzystać również, nie będąc połączonym z internetem, a to duże ułatwienie. Jest dużo „skórek” do wyboru, czyli różne możliwości wyglądu aplikacji, które można dobrać zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podoba mi się opcja przypominająca o zażyciu pigułki antykoncepcyjnej oraz o nadejściu menstruacji.

Pisanie na ekranie

Sms niczym szczególnie się nie wyróżnia, podobnie jak informacje przesyłane przez Messengera. Znalazłam świetną aplikację, w której wiadomość nabiera szczególnego wyrazu!

Dzięki aplikacji LokLok można zostawić informacje na ekranie partnera. Jest to rodzaj komunikatora obrazkowego. Na jego podstawie można tworzyć odręczne rysunki, przesyłać zdjęcia, które można okraszać napisami, które sami wykonamy. Jest świetny, kiedy chcemy przesłać narzeczonemu szybką wiadomość typu – czekam w sypialni i dodać całuśne usteczka. Można zamienić swój pulpit smartfona w wirtualną przestrzeń kontaktu z ukochaną osobą.

Portal społecznościowy tylko dla Was

Jest to aplikacja nieco podobna do znanych social media, z tą różnicą, że budujecie w niej przestrzeń jedynie dla Was i nikt z zewnątrz nie ma do niej dostępu.

W aplikacji można przesyłać sobie zdjęcia, filmiki, dzielić się spostrzeżeniami. Dodatkową opcją jest kalendarz do zarządzania Waszym zaplanowanym dniem, który pomaga wszystko poukładać. Dzięki aplikacji Between będziecie stale połączeni w przestrzeni wirtualnej. Jest też doskonałą skarbnicą Waszych wspomnień.

Przedstawiłam Wam jedynie te aplikacje, które ostatnio przypadły mi do gustu. Jeśli je wypróbujecie, dajcie znać, czy się Wam spodobały :)

Z których aplikacji Wy najczęściej korzystacie?

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

29 lipiec 2021
22 wrzesień 2018

Komentarze