Aplikacje na smartfona dla par z nutką pikanterii

03 wrzesień 2019
Joanna Brodzicka

Z pewnością macie wiele aplikacji w swoim smartfonie. Jednak czy kiedykolwiek korzystaliście z tych z nutką pikanterii?

Nie twierdzę, że na progu narzeczeństwa jesteście sobą znudzeni, wręcz przeciwnie - z każdym dniem lepiej się poznajecie i wzajemnie doszlifowujecie swoje charaktery. Jednocześnie jest to ten moment w życiu, kiedy macie ochotę próbować więcej, doświadczać nowego, eksperymentować na różnych płaszczyznach.

Zaproponuje Wam coś, co być może nada nowy charakter Waszym łóżkowym doznaniom. Sprawi, że lepiej poznacie swoje preferencje, a dodatkowo będziecie się przy tym świetnie bawili!

Jeśli macie chrapkę na nowe zaskakujące aplikacje z nutką pikanterii, polecam wypróbowanie poniższych.

Kegel Pelvic Floor Excercise

Jest to idealna propozycja dla tych, którzy lubią ruch. Dzięki tej aplikacji otrzymacie dawkę ćwiczeń i nie zapomnijcie o codziennym treningu.

Co więcej, dopasujecie intensywność gimnastyki do swoich preferencji. Jeśli będziecie mieli ochotę na większą rozkosz podczas zbliżenia, to będzie to doskonała stała opcja w Waszym smartfonie.

Pillow Couple Intimacy

Jest to forma gry, która ma na celu budowanie napięcia. Program jest opracowany na kilka tygodni.

Zaczyna się niewinnie - od delikatnego masażu. Kolejne kroki są coraz śmielsze… zresztą sprawdźcie sami, co Was czeka. Nie chcę zdradzać wszystkiego.

Desire

Jest to aplikacja przede wszystkim skierowana do osób z dłuższym stażem w związku. Polega na wzajemnym stawianiu sobie wyzwań, np. zawiązywanie partnerowi oczu, przypominanie pierwszego pocałunku, wspólny prysznic, itp.

Im więcej kroków wykonacie, tym będzie coraz ciekawiej... :)


69 places

Jest to opcja dla tych z Was, którzy nie lubią ograniczeń i są w stanie uprawiać seks w różnych miejscach. Aplikacja proponuje różne niestandardowe miejsca.

Posiada również funkcję, w której będziecie prowadzić swoją statystykę, na podstawie której zorientujecie się, w jakim miejscu było Wam najprzyjemniej.

Kindu for couples

Dzięki tej aplikacji poznacie ponad 600 pomysłów na to, jak możecie urozmaicić swoje życie seksualne. Co więcej, dzięki niej przełamiecie rutynę. Tym samym nie jest to jedynie opcja dla par na początku wspólnej drogi życiowej.

Doskonale sprawdzi się w różnych momentach życia. Aplikacja namawia do eksperymentowania i pobudzi Wasze kreatywne myślenie w sprawach łóżkowych.


Aplikacje są bardzo ciekawym rozwiązaniem zarówno, kiedy się dopiero poznajecie, jak i w momencie, kiedy w Wasz związek zaczyna wkradać się rutyna. Na każdym etapie związku dzięki wyżej opisanym aplikacjom, poznajecie się na nowo. Nie pozwolą Wam na nudę i rozwijają kreatywność. A może znacie inne, również ciekawe aplikacje z nutką pikanterii?

Średnia

2.1

Oceń mój artykuł

Zobacz także

05 kwiecień 2018

Komentarze

Takie rzeczy to po ślubie :)
~Grzesiek 20 wrzesień 2019 18:17 odpowiedz