Ciekawe spinki do mankietów

04 czerwiec 2018
Agnieszka Okularczyk

Jedną z ogólnie przyjętych zasad jest ta, że na oficjalne przyjęcia i ważne wydarzenia, elegancki mężczyzna powinien założyć koszulę na spinki.

Uważa się, że są one bardziej wytworne i szykowne. Ponadto, jest to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią bawić się swoim wizerunkiem. Do takiej koszuli można dobrać dowolne spinki, które będą nawiązywały do krawata, poszetki lub całej stylistyki wesela.

Spinki z postaciami Gwiezdnych Wojen

Takie spinki dostaniecie np. w sklepie pakamera.pl. Wykonane są z oryginalnych klocków LEGO i posiadają klasyczne obrotowe zapięcie. Ich cena wynosi 199 zł, a czas realizacji to ok. 2 tygodnie. Nieco tańsze, bo w cenie 69 zł - również nawiązujące do serii Star Wars - dostępne są na stronie zubiro.pl. Te spinki wykonane są w całości z mosiądzu.

Spinki z własnym zdjęciem

Jeśli chcesz zrobić niespodziankę przyszłemu mężowi albo przyszłej żonie i zamówić spinki z Waszym wizerunkiem, nie ma problemu :) Spinki są wykonane ze stali nierdzewnej i dostępne są również na stronie Pakamera, a ich koszt wynosi 99 zł.

Coś dla fanów militariów

Jeżeli lubujesz się w tematyce militarnej, a Waszym motywem przewodnim będzie wojsko, gdzie dekoracje pokryte będą mchem, a stoły oznaczone stopniami wojskowymi, możesz nawiązać do tematyki również w swoim ubiorze. Spinki z kształcie naboju, samolotu czy czołgu dostaniecie m.in. na stronie galante.pl w cenie 69-199 zł w zależności czy zdecydujecie się na pojedynczy komplet czy zestaw.

Spinki z węglem

Piękno czarnego, naturalnego węgla w swojej kolekcji podkreśliła również firma Galante. Stworzyli oni nietypową kolekcję eleganckich spinek do mankietów, w których główną rolę odgrywa naturalny węgiel wydobywany na Śląsku. Całość pięknie komponuje się z wysokiej jakości srebrem, które przy swoim minimalizmie dodaje szyku i elegancji klasycznym stylizacjom. Dostępne są spinki okrągłe, kwadratowe, polerowane i nietypowe z fakturą. Ich cena wynosi 179-199 zł.

Wyjątkowy grawer

Jeśli chcesz aby spinki ślubne były również Twoją pamiątką z tego ważnego dnia, warto zdecydować się na indywidualną personalizację. Możecie wygrawerować Wasze inicjały oraz datę ślubu. W zależności od rodzaju spinek, ich kształtu i wielkości ceny wahają się od 72-142 zł, a znajdziecie je np. na stronie zanadesign.eu. Wykonują oni grawer na srebrze próby 925, drewnie i onyksie.

Na rynku ciekawych i nietypowych spinek jest naprawdę bardzo dużo. Możecie nawiązywać nimi do swoich zainteresowań, wykonywanych zawodów, czy tak jak już wspomniałam tematyki przyjęcia. W artykule przedstawiłam Wam te modele, które szczególnie zwróciły moją uwagę :)

Czy któryś pomysł przypadł Wam do gustu? Może wybraliście już coś wyjątkowego na tę okazję? :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

20 lipiec 2018

Komentarze