Dekoracyjne pompony

08 kwiecień 2019
Magdalena Magdziarz

Pompony tiulowe to ciekawy dodatek nie tylko na kinder party - szturmem podbijają także rynek dekoracji ślubnych. Coraz więcej firm zajmuje się ich tworzeniem we wszelkich rozmiarach i kolorach.

Jeśli masz odrobinę cierpliwości i wolnego czasu, to możesz je zrobić samodzielnie. Przygotowałam dla Ciebie kurs DIY, sprawdź koniecznie :)

Dekoracja kościoła

Wydawać by się mogło, że to ozdoby zbyt infantylne do przybrania kościoła. Błąd! Tiul wykorzystuje się do przewiązywania ławek, kokard na krzesłach to czemu by nie użyć pomponów?

To także koło ratunkowe, gdy dekorację trzeba rozwiesić pomiędzy dwoma ślubami lub kiedy fundusze nie są zbyt wysokie. Wypożyczenie lub zrobienie takich dodatków to koszt o wiele mniejszy niż żywe kwiaty. Nie musimy się też marwtić o ich trwałość czy idealną kolorystykę - same plusy.

Sufitowe zwisy

Czy Wam też przybieranie sufitu tkaniną kojarzy się z poprzednim ustrojem? Wizja zalegającego wśród zwojów materiału kurzu też nie jest zbyt atrakcyjna. Zdecydowanie bardziej podobają mi się girlandy z kwiatów czy papierowych elementów, rozety oraz... pompony.

Najlepiej łączyć między sobą różne rozmiare kul, wtedy efekt jest najciekawszy. By całość dekoracji była spójna, można stworzyć pomponową kurtynę za Parą Młodą, rozłożyć pompony na weselnych stołach lub przyozdobić nimi krzesła. 

Pomponowe-love

Widziałam zdjęcia ze ślubu, gdzie Panna Młoda miała nawet bukiet z pomponów. Widniały też na butach, we wszelkich dekoracjach i detalach. Wyglądały czadowo! A Ty masz tyle odwagi? To doskonała metoda, by dać świadectwo swej oryginalności.

A może by tak podarować gościom pompony jako upominek? Z pewnością ucieszą bardziej niż figurki gipsowe lub magnesy. Pompony są niezwykle wdzięcznym elementem fotograficznym, dlatego na wszelkich studyjnych sesjach wykorzystywane są niezwykle często. Dlatego warto zabrać na sesję poślubną całe mnóstwo tiulowych kul.

Ciekawa jestem czy któraś z naszych Par zdecydowała się na taki motyw przewodni? Pompony są świetnym nośnikiem koloru, dlatego kiedy nie masz pomysłu jak przemycić wybraną barwę w dekoracji - wybierz właśnie je.

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

Komentarze