Pomysły na prezenty dla Młodej Pary

29 maj 2018
Marysia Kujawińska

Zostaliście zaproszeni na ślub, a kompletnie nie macie pomysłu co kupić Młodej Parze? Jeśli tak to ten poradnik z pewnością jest dla Was.

Wybranie prezentu dla Pary Młodej nie jest wcale łatwym zadaniem. Powinniście poszukać czegoś praktycznego, użytecznego i czegoś, co będzie fajną pamiątką. Z pewnością boicie się, że prezent się nie spodoba, albo że nie traficie w gust Nowożeńców. Jest wiele uniwersalnych pomysłów, które powinny spodobać się każdemu. Nie chcecie zapewne, aby Wasz prezent został zapomniany, wyrzucony czy oddany…

Łapcie zatem kilka pomysłów na prezenty, które możecie podarować Młodym!

Zegar

Mówi się, że zegar symbolizuje wielką miłość, która trwa wiecznie. Oprócz tego uważa się, że to atrybut długowiecznego życia - idealnie pasuje więc do okazji, jaką jest ślub.

Poza tym zegar można powiesić praktycznie w każdym pokoju, a na ścianie na pewno nie będzie przeszkadzał! Należy pamiętać, aby wybrać taki, który będzie pasował do wnętrza mieszkania Nowożeńców. Fajnym pomysłem jest znalezienie zakładu, który mógłby również  coś na nim wygrawerować - jakąś małą, symboliczną notatkę czy cytat. Koszt takiego zegara wynosi już od 100 zł.

Koc

Najlepiej duży, idealny na chłodne wieczory - taki, którym będą mogli przykryć się oboje.

Można znaleźć gruby z dobrego materiału i oczywiście w odpowiedniej wielkości. Do tego można pomyśleć także o jakimś romantycznym wzorze. Są sklepy, które oferują koce z haftem według naszego uznania. Koszt takiego koca wynosi od 100 zł.

Album na zdjęcia

Kolejnym pomysłem jest album ślubny z gotowymi zdjęciami, które można „podkraść” od Nowożeńców lub od rodziny. Równie dobrze można podarować pusty album z jakimś fajnym dopiskiem, aby to właśnie Oni mogli go wypełnić samymi dobrymi wspomnieniami.

Najlepiej kupić taki duży, w którym zmieści się jak najwięcej zdjęć. Może to też być niewielka wersja, aby Młodzi mogli wykorzystać go na ślubne zdjęcia. To miłe wracać do cudownych chwil, więc taki prezent z pewnością im się spodoba.

Duże zdjęcie Nowożeńców w ramie

Rzeczy powieszone na ścianie na pewno nie będą zagracać przestrzeni i zawsze znajdzie się miejsce, gdzie można je umieścić.

Ciekawym pomysłem jest zamówienie i oprawienie zdjęcia Młodych w dużym rozmiarze. Najlepiej znaleźć jakieś romantyczne zdjęcie, które z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach!  Zdjęcie takie często zawisa w sypialniach.

Karnet do SPA

Każdemu należy się chwila relaksu! Karnet do luksusowego SPA to z pewnością byłby strzał w dziesiątkę, no bo... kto nie lubi wylegiwania się, odpoczynku i dobrego masażu?

Oprócz powyższych pomysłów ludzie decydują się często na bardziej tradycyjne rozwiązania, jak np. gotówkę, co w niektórych przypadkach sprawdza się równie dobrze.

A jeśli Wy sami organizujecie ślub, pomyślcie o liście prezentów, w której zawrzecie wszystko to, co jest Wam po prostu potrzebne, tak aby nie dostawać zbędnych rzeczy. Pamiętajcie - nie trzeba wydawać fortuny, aby prezent był fajny. Najważniejsze, aby był ciekawy, oryginalny i… prosto z serca! :)

 

Po więcej informacji na temat prezentów ślubnych zajrzyj tutaj:

Podatek od prezentów ślubnych?!
Drzewko na prezent
Najpopularniejsze prezenty ślubne
Nietypowe podziękowania dla rodziców Pary Młodej
Prezenty ślubne bez pudła
Prezenty w dniu ślubu

Średnia

3.7

Oceń mój artykuł

Zobacz także

26 wrzesień 2018
08 lipiec 2021

Komentarze