Drewniane zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne ze sklejki

27 styczeń 2019
Anna Żaczek

Drewniane zaproszenia? Pierwsze skojarzenie nie jest najlepsze, ale trzeba je zobaczyć na własne oczy, aby odkryć cały urok tego pomysłu!

Styl wesela, do których pasują drewniane zaproszenia oraz inne akcesoria weselne nawiązujące swym tematem do natury to Vintage, Rustykalny Boho, Lata 20. Lata 30, Country, styl folkowy.

Czy to prawdziwe drewno?

Materiał, z którego wykonane są zaproszenia to estetyczna sklejka. Nadruki i grawerowania tworzone laserowo odznaczają się precyzyjną dokładnością. Odpowiednio dobrana czcionka współgra z całością.

Co można napisać na drewnianym zaproszeniu?

Praktycznie wszystko to, co na tradycyjnym zaproszeniu.

Tekst oraz elementy graficzne wyglądają równie ciekawie, jak na zwykłym papierze. Technika pozwala na dodawanie barwy. Najmodniejsze kolory  to połączenie bzu i lawendy, drugi zestaw - czerń, biel, złoto, trzeci - kolory szampana i wina. Te barwy również doskonale zaprezentują się również na zaproszeniach wykonanych ze sklejki.

Kształty i motywy drewnianych zaproszeń

Tu wyobraźnia i kreatywność grafików również stwarza duże pole możliwości. Wśród różnorodnych projektów znalazłam niecodzienne morskie motywy, serca w różnych odsłonach, zaproszenie w formie biletu do teatru, z nadrukiem portretów Pary Młodej.

Wiele projektów zawiera motywy kwiatowe, przyrodnicze, zwierzęce, wzory rustykalne, vintage, folkowe typowe dla konkretnych regionów. Stosunkowo niska cena, już od około 4,5 zł za gotowe zaproszenie według projektu grafika, rośnie do 100 zł za wykonanie projektu według sugestii nabywcy.

W co zapakować drewniane zaproszenie?

Drewniane zaproszenia mogą być zapakowane w odpowiednio wykonane koperty z papieru eco lub pakowane w gustowne pudełka kartonowe, ewentualnie ze sklejki. Wówczas przewiązywane są dla dekoracji sznureczkiem lnianym lub papierowym.

Dodatkowa wkładka do zaproszenia

Do drewnianych zaproszeń mogą być dołączane wkładki oraz bileciki wydrukowane na odpowiednio dobranym papierze i zharmonizowane z motywem przewodnim zaproszenia.

Personalizowanie drewnianych zaproszeń i kopert

Na drewnianych zaproszeniach graweruje się nazwiska gości oraz numery telefonów do potwierdzania udziału w przyjęciu weselnym. W celu ozdobienia koperty lub pudełka możemy dodatkowo zamówić stempel ślubny z imionami Pary Młodej lub naklejki z odpowiednim motywem i treścią. O stemplach ślubnych pisałam już dla Was wcześniej :)

Dosyć ciekawym pomysłem na pamiątkowe podziękowania np. dla Świadków może być prezent w formie drewnianych spersonalizowanych puzzli, zapakowanych w pomysłowe eco pudełko. W sklepach online odnajdziemy wiele  atrakcyjnych produktów wykonanych z drewna, które stają się ostatnio coraz modniejsze i nie są takie toporne, jak mogłoby się wydawać.   


Jeśli lubicie naturę to, zamiast pałacowego blichtru możecie spokojnie wybrać pełne uroku akcesoria wykonane w drewnie :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

08 październik 2018
07 grudzień 2018

Komentarze