Kreatywne pomysły na obdarowanie swojego ukochanego w Dzień Chłopaka

28 wrzesień 2018
Joanna Brodzicka

Bez względu na staż Waszego związku, o pewnych świętach warto pamiętać. Zwłaszcza jeśli dotyczy to narzeczonego. Skoro my hucznie obchodzimy Dzień Kobiet oraz Walentynki, nie zapominajmy o naszej ukochanej płci brzydkiej. Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Czy już coś zaplanowałyście?

Chłopaka trzeba dopieszczać, nie tylko słowami i przez żołądek, dlatego podsuwam Wam kilka pomysłów, jak można ciekawie i kreatywnie podejść do tego święta.

Kreatywne pomysły na Dzień Chłopaka

Zacznijmy od wspomnianego „żołądka” - zmysłu powonienia i smaku. Zwykle to my kobiety jesteśmy zapraszane na obiad lub kolację, więc dla odmiany zaproponuję śniadanie. Jest wiele restauracji, a nawet barów typu fast food, które serwują smaczne śniadania. Z pewnością zaskoczycie swojego chłopaka, kiedy wręczycie mu zwykłe, tradycyjne pudełeczko np. z McDonalda, KFC, itp. z bułeczką z jajkiem sadzonym, w którym odnajdzie karteczkę ze słowami miłości i obietnicą „ciąg dalszy nastąpi”...

Na wieczór możecie zaplanować coś specjalnego. Jeśli dysponujecie wolnym czasem, zaproponuję Wam wieczór pełen wrażeń. Zapewne w każdym większym mieście znajdziecie coś dla siebie. Może lot balonem nad miastem, wyścigi na gokartach lub wspólny masaż tajski czy aromaterapeutyczny. Tego typu kreatywny prezent będzie dla Was obojga wspaniałym przeżyciem, a co więcej, chwilami, które zapamiętacie na bardzo długo.

Ciekawym podarkiem z nutką pikanterii może być gadżet erotyczny. Jeśli nie macie śmiałości na odwiedziny w sex shopie, z powodzeniem możecie tego typu zakup zrobić przez internet. Pomyślcie o czymś nietypowym, przydatnym, a zarazem zabawnym. Słyszeliście o spersonalizowanym pejczyku, masażerze zewnętrznym Mimi Soft lub o strusich piórach do łaskotania? Jestem pewna, że Wasz partner będzie absolutnie zaskoczony!

Na koniec dnia, aby ten Dzień Chłopaka został w Waszej pamięci na zawsze, zorganizujcie kąpiel w pianie ze świecami lub wspólny prysznic z grającą w tle ulubioną muzyką. Nawet jeśli narzeczony twierdzi, że nie jest typem romantyka, taką inwencją twórczą na pewno będzie zachwycony.

Na zakończenie zamiast zdrowej kolacji – tort czekoladowy lub owocowy. W końcu Dzień Chłopaka jest tylko jeden raz w roku i można odpuścić sobie, choć na chwilę, liczenie kalorii, w zamian za słodkie doznania kulinarnie i nie tylko, prawda?

Teraz już wiesz, jak zaskoczysz swojego chłopaka 30 września? :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

27 lipiec 2018
24 sierpień 2018

Komentarze