Kilka pomysłów na to, co podarować swojej kobiecie

04 marzec 2019
Dagmara Sobczak

Dzień Kobiet zbliża się nieubłaganie, a Ty dalej nie masz prezentu dla swojej ukochanej? Zastanawiasz się, czy kwiaty nie są zbyt oklepane, czekoladki zbyt oczywiste, a biżuterię kupowałeś ostatnio i nie chcesz się powtarzać?

Przychodzę z pomocą. Poniżej podrzucam kilka propozycji, jak zaskoczyć swoją ukochaną w Dzień Kobiet.  

Dzień Kobiet - poradnik dla mężczyzn

Zanim dokonasz ostatecznego wyboru, zastanów się, czy Twoja dziewczyna/narzeczona/żona nie wspominała ostatnio o czymś, o czym marzy. Pamiętaj, że nie ma uniwersalnych prezentów, które będą pasowały do każdej kobiety, bo każda z nas jest inna. 

Może Twojej dziewczynie skończył się krem, który kupiła sobie na wypróbowanie, a jest dość drogi i szkoda jej kasy na nowy tej samej firmy, mimo że się sprawdził? Może opowiadała Ci ostatnio o jakiejś swojej nowej pasji jak np. fotografowanie. Może przyda jej się program do obróbki zdjęć albo nowy obiektyw? Może wspominała ostatnio, że chciałaby zobaczyć Toruń? Albo pójść na kurs florystyki?

Mężczyzna, który słucha swojej kobiety, zawsze znajdzie jakiś pomysł na prezent. Jeżeli masz słabą pamięć, zapisuj sobie (nawet w telefonie) na bieżąco, to o czym wspomina Twoja ukochana. 

Być może część z tych prezentów nie wydaje Ci się romantyczna, ale pamiętaj, nie wszystkie kobiety są romantyczkami. Ja lubię prezenty przydatne i potrzebne, które będą użytkowane. A jaka jest twoja kobieta? Co lubi? 

Kilka pomysłów na prezenty na Dzień Kobiet

Jeżeli jednak nie udało Ci się przypomnieć sobie, co Twoja kobieta mogłaby chcieć, podrzucam kilka propozycji, które w większości przypadków powinny się sprawdzić.  

Zabierz ją gdzieś

Jeżeli Twoja kobieta jest zapracowana, rzadko pozwala sobie na relaks, zabierz ją gdzieś. Na weekend do SPA, do miasta, które zawsze chciała odwiedzić, albo chociaż na wycieczkę za miasto, czy wycieczkę rowerową. 

Spędźcie trochę czasu razem i odpocznijcie. Aktywnie albo biernie – zależy, co lubicie.  

Zrób prezent własnoręcznie

Upiecz ciasto, przygotuj samodzielnie roamntyczną kolację w domu, stwórz kolaż Waszych wspomnień – zrób coś, czego nie robisz na co dzień i co może ją zaskoczyć.  

Niespodzianka w postaci wieczoru w damskim gronie

Jeżeli masz dobry kontakt z partnerami przyjaciółek swojej kobiety, dobrym pomysłem jest, żebyście złożyli się na wspólny wieczór dla swoich partnerek. W końcu to Dzień Kobiet. 

Wykupcie im pakiet z zabiegami kosmetycznymi w pobliskim SPA. Na pewno będą Wam bardzo wdzięczne. 

Dziś pytanie do kobiet: co chciałybyście dostać na Dzień Kobiet? Jaki jest Wasz wymarzony prezent? 

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

18 sierpień 2018
05 listopad 2018

Komentarze