Idealny prezent walentynkowy

13 luty 2018
Joanna Brodzicka

Chyba nie będzie wielką niespodzianką, jeśli powiem, że idealny prezent na walentynki może być tylko jeden – oświadczyny dozgonnej i wiernej miłości. Która zakochana dziewczyna lub chłopak potrzebuje więcej, niż ciepło, które obejmuje całe ciało i ogrzewa duszę. Jednak oprócz uczucia i emocji im towarzyszących, chcielibyśmy wręczyć coś jeszcze, co można dotknąć lub przeżyć.


Nie przepadam za przedmiotami, które można kupić wszędzie i dla każdego. Dlatego tak chwalę wszystkie prezenty, które są utworzone od serca i personalizowane. Mogą to być produkty handmade, które wyszły spod ręki uzdolnionego artysty, u którego zamówiliśmy mały drobiazg na ten jedyny dzień w roku. Jeśli posiadamy odrobinę inwencji twórczej, sami możemy przygotować prezent – słodkie czekoladowe serduszka, rycinę lub karykaturę ukochanej osoby, oprawioną w złoconą ramkę z miłosną dedykacją, a może coś utworzone z drewna lub uszyte na domowej maszynie? Mogą to być również produkty pożyteczne, ale dopasowane tylko dla nas.

Idealny prezent walentynkowy powinien być skierowany zawsze do jednej, konkretnej osoby, aby przenigdy nie pomyślała, że poszliśmy po upominek do kiosku Ruchu. Dzięki odpowiednio dobranej rzeczy nasza połówka będzie wiedziała, że zawsze o niej myślimy i przygotowania zaczęliśmy dużo wcześniej, nawet kilka tygodni przed dniem czternastego lutego.

Personalizowane prezenty


Przedmioty nie muszą być wyszukane, mogą to być produkty codziennego użytku. Podam Wam kilka propozycji, które każdego dnia będą miłym wspomnieniem, tego jedynego dnia w roku i za każdym razem, kiedy będziemy po niego sięgać, będziemy podświadomie myśleć o ukochanym/ukochanej.

Propozycje personalizowanych prezentów codziennego użytku:

  • podkładka pod myszkę ze zdjęciem ze wspólnych wakacji lub wyjazdu
  • kubek z wyznaniem miłości i fotografią ze wspólnie spędzonych chwil
  • satynowa poduszka – z inicjałami ukochanej osoby
  • uroczy breloczek – serduszko z imieniem
  • zamówione personalizowane czekoladki, np. ChocoTelegram
  • ręczniki kąpielowe dla dwojga z Waszymi imionami na wspólny wyjazd
  • 2 talie kart, których na odwrocie będzie Wasze zdjęcie (oczywiście 1 talia to jeden wzór zdjęcia, więc musicie przygotować 2 ulubione fotografie)
  • bransoletka dla Niego lub dla Niej z wygrawerowaną na przykład datą Waszej pierwszej randki
  • duży słój lub puszka ozdobiona czerwoną kokardą, a w środku niespodzianka – personalizowane czekoladki lub krówki na przykład z Waszymi imionami, wyznaniem miłości lub wspólnym zdjęciem


Pomysły mnożą mi się w głowie, każdy wart wykorzystania, gdyż myślę, że wszystkie pokazują, jak bardzo dołożyliśmy starań, aby ozdobić prezentem Dzień Św. Walentego, świadczy o naszym zaangażowaniu i uczuciu. A może już coś przygotowaliście? Przyznacie się? :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

30 kwiecień 2018
21 kwiecień 2020

Komentarze