Łap gorące okazje i ślubne rabaty! Czym jest Karta Młodej Pary?

29 wrzesień 2018
Anna Żaczek

Temat oszczędności finansowych podczas przygotowań ślubno-weselnych już niejednokrotnie był poruszany w Strefie Narzeczonych, ale pomysłowość ludzka nie ma granic - wciąż pojawiają się nowe sposoby na to, by trochę pieniędzy zostało w kieszeni.

Wielu przedsiębiorców biznesu ślubnego kusi tzw. rabatami ślubnymi. Dosyć oryginalny projekt ruszył w ubiegłym roku pod hasłem Karta Pary Młodej.  Na hasło „rabat ślubny” możemy spodziewać się wielu ofert typu: „10% obniżki w wybranych salonach”, „dekoracje nawet do  -70%”, „a po weselu u nas podróż poślubna gratis”. Jest w czym wybierać i warto wybierać. A najważniejsze to porównywać ceny i łapać okazje! Z uwagi na dosyć długi czas, upływający od podjęcia decyzji do daty ślubu, mamy naprawdę ogrom możliwości, z których możemy skorzystać.

Czym jest Karta Pary Młodej?

Wprawdzie projekt powstał w województwie kujawsko-pomorskim, ale swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Karta jest unikalnym produktem, który przyszła Para Młoda może zakupić poprzez stronę internetową. Uprawnia ona do wielu rabatów oferowanych przez różnych Partnerów programu. Firmy usługowe można wyszukać poprzez udostępnioną w serwisie wyszukiwarkę. Nabywcą karty oprócz Narzeczonych mogą być rodzice czy przyjaciele, którzy chcą zrobić prezent przyszłej Młodej Parze.

Z Karty Pary Młodej można skorzystać w ciągu roku od jej zakupu, a okazuje się ją przy podpisywaniu umowy z wybranym usługodawcą współpracującym z programem. Dla nabywcy istotna jest również możliwość wnoszenia reklamacji w przypadku wad nabytych produktów lub usług. Otóż w przypadku zakupu karty, istnieje taka możliwość z 14-dniową klauzulą uzyskania odpowiedzi i naprawienia wady.

Inne możliwości  oszczędzania, czyli aplikacje na telefon przydatne w poszukiwaniu rabatów i okazji


Aplikacja mobilna Qpony.pl — zamiast opisu przytoczę wypowiedzi korzystających z apki:


Mi się przydaje, jeżdżę często na większe zakupy do…i zawsze na telefonie obczajam, do jakich sklepów warto zajrzeć, więc przyda się, jeśli sklep, do którego jeździsz współpracuje z tą aplikacją. (zwawki)


Fajne jest też to, że można ustawić ją na lokalizację, w której się znajdujesz, np. jak jeżdżę od czasu do czasu do W., to od razu wyskakują mi propozycje stamtąd, ostatnio odkryłam kupony do sphinxa w centrum na steki wołowe z sosem whiskey Jack Daniel's — mój chłopak mnie wielbi do dzisiaj. (Onka4)

 

  • kuponiarnia.pl - przejrzysta strona z wieloma ofertami i z kategoriami: „Produkty w promocyjnych cenach”, „Aktualne kody rabatowe’, „Dziś, kody rabatowe znajdziesz w tych sklepach”.
  • kody.pl - to serwis skupiający ponad 100 sklepów markowych z bogatym asortymentem. Patrząc z punktu widzenia potrzeb Pary Młodej, można wyszukać rabaty na efektowną bieliznę zarówno damską, jak i męską, ubrania, obuwie, kosmetyki
  • AleRabat.com - wyszukiwanie rabatów według sklepów, możliwość przeglądania gazetek sklepów oraz sklepów według kategorii: darmowa dostawa towaru.
  • Pepper - obejmuje około 25 tysięcy użytkowników na świecie, w tym również polskich odbiorców i łowców kuponów. Skupia również polskie sklepy.
  • GoDealla - to serwis dla osób poszukujących wspólnych krótkich weekendowych wypadów lub podróży poślubnej i wiele innych kategorii serwis skupia oferty różnych usługodawców. Jest to wyszukiwarka, która oferuje przegląd obecnie mniej popularnych stron działających na zasadzie grouponów. Tu warto dokładnie sprawdzać oferowane produkty oraz potwierdzać umówione terminy, aby uniknąć niespodzianek.
  • Blix — aplikacja mobilna oferująca gazetki i promocje wybranych sieci, przydatne może bardziej w codziennym życiu.

Sama wielokrotnie korzystałam z niektórych aplikacji oferujących tańsze zakupy i z doświadczenia wiem, że sporo możemy oszczędzić pod warunkiem, że poświęcimy trochę czasu na wyszukanie okazji!

Spróbujcie i Wy, a efekt murowany :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

25 lipiec 2018
16 wrzesień 2018

Komentarze