Konfetti na ślubie

23 styczeń 2018
Iga Marciniszyn

Ślubne fotografie zostaną w albumach każdej z Was na długie lata, warto więc zadbać, by były zupełnie niesztampowe, piękne i wyjątkowe. Taki efekt w dużym stopniu możecie osiągnąć dzięki użyciu konfetti. Jest to naprawdę niewielki koszt, a cudowny efekt gwarantowany. Wzorów konfetti jest cała masa, bez cienia wątpliwości więc, każda z Was znajdzie taki, który idealnie współgrać będzie ze stylem Waszego wesela.

Tuby z konfetti

Jest to jedno z najlepszych rozwiązań, gdy planujecie konfetti na Waszym weselu. Ceny tub rozpoczynają się już od 7 zł za sztukę, a wybór jest naprawdę oszałamiający. Możecie zdecydować się na imitujące płatki róż materiałowe konfetti dostępne w wielu kolorach. Mogą to być również kolorowe serca lub błyszczące srebrne albo złote paski. Tuby różnią się też wielkościami oraz możliwościami wyrzutu. Niektóre potrafią wystrzelić konfetti na wysokość nawet 8 m w górę! Wystarczy, że rozdacie kilka tub gościom, którzy użyją ich podczas gdy Wy, będziecie wychodzić z Kościoła. Konfetti pięknie i wysoko rozsypie się w powietrzu tworząc efekt warty uwiecznienia na fotografiach.

 

Rożki z konfetti

Jeśli istotny jest dla Was każdy, nawet najmniejszy szczegół Waszego wesela, możecie zamiast tub, zdecydować się na eleganckie rożki, w których umieścicie konfetti. Rożki możecie wykonać sami z twardszego papieru i udekorować brzegi ozdobnym dziurkaczem. W rożkach nie zmieści się aż tyle konfetti ile w tubie i efekt samego rozsypania może wyglądać nieco mniej imponująco, ale takie rożki możecie rozdać większej liczbie gości, co spotęguje efekt.

Trochę natury

Organizujecie wesele w stylu romantycznym, pełne kwiatów? A może nieco bardziej minimalistyczne, z jedynie zielonymi roślinami, jak długie palmowe liście? To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w Waszym przypadku. Może to być nieco kosztowniejsza wersja, ale od Was zależy ile finalnie gości otrzyma  torebeczki lub rożki z konfetti. Zapakujcie w nie kolorowe kwiaty lub te, w barwie przewodniej Waszego wesela. Mogą to być również drobne listki. O wiele ładniej będą wyglądały kwiaty żywe niż ususzone, a  w przypadku dużego wiatru, nie zostaną zniesione tak szybko.

 

Nasiona dla ptaków

Jeśli trafiliście na parafię, w której zabrania się rzucania konfetti, z obawy przed tym, że nie będzie miał kto go posprzątać, możecie skorzystać z alternatywy. Świetnym pomysłem są…nasiona dla ptaków! Bez wątpienia wkrótce po rozrzuceniu ziaren, zleci się cała ich gromada, a proboszcz nie będzie musiał martwić się o nieporządek przed wejściem do Kościoła. Takie ziarna są w teorii podobne do ryżu, ale zebranie różnych kolorów pozwoli uzyskać zupełnie inny efekt, niż przy rzucaniu ryżem właśnie.Balony z konfetti

Poza rzucaniem i wystrzeliwaniem konfetti, można je wykorzystać w nieco inny sposób. Wystarczy, że zaopatrzycie się w przeźroczyste balony napełnione helem. Przyczepione w centralnych punktach sali balony napełnione konfetti w wybranym przez Was kolorze, zachwycą i zaskoczą gości, tworząc zupełnie niebanalną dekorację wesela.Warto zadbać, by na Waszym weselu pojawiały się elementy, które spoją uroczystość w jednolitą całość. Takim spoiwem może stać się konfetti, które poprzez dobór odpowiedniego koloru, wzoru i faktury przygotuje gości na styl, który chwilę później zobaczą w weselnej Sali.

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

31 sierpień 2018

Komentarze