Pomysły na kosmetyczne prezenty dla niej

22 grudzień 2019
Magdalena Magdziarz

Do Wigilii zostało tylko kilka dni, a poszukiwania prezentów nadal trwają? On-line już raczej nie zdążysz. Pozostaje wyprawa do centrum handlowego. To może być podróż życia, zważywszy na tłumy i cały ten zgiełk...

Ułatwię Wam zadanie, poszperałam w sklepach, aby znaleźć idealne prezenty dla dziewczyny, mamy, babci czy teściowej :) 

Dla kobiety małej i dużej 

Moda na maski w płacie przyszła do nas z Azji i myślę, że na długo pozostanie obecna. Ten element pielęgnacji można dopasować dla każdej kobiety.

Producenci oferują je w przeróżej formie: kolorowe, brokatowe dla nastolatek, z zawartością złota lub kwasu hialuronowego dla dojrzałych. 

Cena: 30 zł

Prezent dla zabieganej

Aktywne kobiety wszystko robią w biegu. Raczej nie mają czasu na rytuały pielęgnacyjne i stawiają na proste patenty. Jednym z nich jest... krem do rąk w każdej torebce :)

Dzięki temu może je pielęgnować gdziekolwiek jest. Do tego zestawy takich kremów na święta wydawane są w pięknych opakowaniach.

Cena: 28.99 zł

Dla sroczki

Kobiety kochają błyskotki. Ich dodatek obroni każdy gwiazdkowy prezent. Nie musisz od razu kupować diamentów. Wystarczy piękna, połyskująca kosmetyczka.

Znalazłam taką, która wypełniona jest pachnącymi kosmetykami. Idealna dla każdej eleganckiej kobiety!

Cena: 65.99 zł

Dla fanki pielęgnacji

Sama ucieszyłabym się z takiego zestawu. Składniki aktywne przydadzą się każdej kobiecie, a tu na dodatek są one zaserwowane we wszystkich produktach: od stóp do głów.

Podoba mi się też możliwość personalizacji pod konkretną osobę.

Cena: 105.39 zł

Dajcie znać czy zakupy się udały. Takie prezenty ucieszą napewno każdą z Pań, a Wam zaoszczędzą powodu do zażenowania, nawet przed wymagającymi kobietami :)

 

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

22 wrzesień 2019
01 kwiecień 2019

Komentarze