Księga gości na wesele - w czym można wybierać?

17 luty 2019
Katarzyna Bieńkowska

Nawet nie wyobrażasz sobie ile masz możliwości, jeśli chodzi o księgę gości na swoim ślubie...

Właściwie, to nic Cię nie ogranicza! Podsunę Ci kilka propozycji, które mogą Cię zainspirować :)

Gotowa księga gości

Wiadomo, że teraz można kupić wszystko, znajdziesz księgi gości eleganckie, proste, ręcznie robione, w odpowiednim stylu lub ozdobione Waszymi zdjęciami.

Wystarczy poszukać w księgarniach, sklepach fotograficznych, papierniczych, kwiaciarniach lub po prostu w sieci.  

Album na zdjęcia

Sama zdecydowałam się na właśnie taką opcję. Na pierwszej stronie umieściłam informację dla gości, podziękowałam, że towarzyszą nam w tym ważnym dla nas dniu i poprosiłam o podpis. Na każdej stronie miałam już przygotowane miejsce na zdjęcia, które podczas przyjęcia zrobiłam sobie z każdą parą na weselu i później sama uzupełniłam w miejscach ich podpisów.

To wcale nie tak dużo pracy, a jaka przyjemność po latach...

Plakat z odciskami palców

Wystarczy zakupić lub narysować obrazek, a gości wyposażyć w kolorowe tusze do stempli i poprosić, by każdy odcisnął swój palec i zostawił podpis.

Jeśli motywem jest drzewo to każdy odcisk jest jednym liściem, jeśli wybierzesz parę na rowerze to odcisk jest balonem unoszącym ich w powietrze... to tylko przykłady, w sieci znajdziesz całe mnóstwo propozycji takich plakatów.

Polaroid

Jeżeli zostawisz do dyspozycji gości tego typu aparat i każdy z nich będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, a potem podpisane wkleić do Twojego albumu. to będziesz mieć niesamowitą pamiątkę!

Tym bardziej, że każde zdjęcie będzie inne i może się zdarzyć, że oprócz księgi gości będziesz miała cudowne pamiątki z wesela, bo przecież każdy na zdjęciu uchwyci coś innego.

Nietypowe księgi gości weselnych

Możesz pozbierać podpisy gości na małych, drewnianych serduszkach lub jakimkolwiek innym kształcie, idealne do tego są przedmioty do zdobienia techniką decoupage, a kupić je można za niewielkie pieniądze. Może zamiast pojedynczych elementów poszukaj dużych puzzli drewnianych, na których będzie można zostawić swój ślad...

Spotkałam się również z weselem fanów gier i każdy z gości mógł zostawić pamiątkowy wpis na elementach do gry w Jengę.

 

A Ty, na jaką księgę gości się skusisz?

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

03 styczeń 2019
12 lipiec 2018

Komentarze