Uniwersalne prezenty dla Pary Młodej

23 sierpień 2018
Magdalena Borzęcka

Wesele tuż tuż, a Ty nadal nie wiesz co podarować Parze Młodej? Zapraszam do lektury mojego artykułu, w którym znajdziesz pomysły na uniwersalne podarunki, które będą przydatne dla każdej pary Nowożeńców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbardziej uniwersalny prezent, który ucieszy większość Młodych Par to pieniądze.

Kwota w kopercie waha się z reguły od 500 (od znajomych i dalekiej rodziny) nawet do kilku tysięcy złotych (w przypadku chrzestnych i bliskiej rodziny). Z zasady goście powinni wręczyć równowartość talerzyka, czyli koszt wyżywienia oraz ewentualnego noclegu dla jednej osoby. O tym ile wypada włożyć do koperty, przeczytasz TUTAJ.

Pakiet dla dwojga do SPA to propozycja,  która ucieszy każdego.

Warto rozejrzeć się za eleganckim apartamentem w znanym uzdrowisku. Dostępne są różne pakiety z licznymi atrakcjami, np. masaż relaksacyjny, seanse w saunie i grocie solnej, kąpiel w wannie z drewna różanego. Z pewnością będzie to miła forma relaksu po stresującym czasie przygotowań ślubnych.

Bon na wspaniałą wycieczkę to również świetne rozwiązanie! W tym przypadku opłacamy talon na wycieczkę lub wczasy, a Młoda Para wybiera sobie termin i kierunek w określonej przez nas cenie.

Zastawa stołowa lub sztućce to uniwersalny prezent, który przyda się w każdym domu.

Elegancka i kompletna zastawa będzie upominkiem na lata, który zostanie wykorzystany przy niejednej rodzinnej imprezie. Żeby mieć pewność, że wybrany serwis będzie trafiony, najlepiej zdecydować się na kolor biały. Klasyczna zastawa bez ozdób z dobrej jakości porcelany będzie pasowała do każdego wystroju i powinna spodobać się każdemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A może elektryczny grill? Jeżeli nasza Para Młoda mieszka w domu z ogródkiem lub posiada balkon – można pokusić się o kupno fajnego sprzętu do grillowania.

Inwestycja w dobre jakościowo materiały z kilkuletnią gwarancją zawsze się sprawdza. Zestaw walizek, które przydadzą się podczas podróży poślubnej to również ciekawe rozwiązanie.

Komplet ręczników z szlafrokami lub pościel to kolejne bardzo praktyczne prezenty, często wybierane przez gości. Warto pokusić się o ich personalizację, np. haft z imionami lub datą ślubu Pary Młodej.

Dodalibyście coś do tej listy? :)

Średnia

4.5

Oceń mój artykuł

Zobacz także

11 wrzesień 2019
22 listopad 2017

Komentarze