Nietypowy trend – biżuteria ślubna na plecach

10 lipiec 2018
Magdalena Borzęcka

Nieszablonowe podejście do tradycyjnych rozwiązań ślubnych jest coraz częstszym wyborem w przypadku Pary Młodej. Najnowszym z zaobserwowanych przeze mnie trendów jest biżuteria ślubna noszona na plecach.

Chcesz się wyróżnić jako Panna Młoda i przełamać stereotypy? Koniecznie sprawdź poniższe propozycje!

Ciekawym, coraz częściej pojawiającym się trendem w 2018 roku, jest ozdabianie pleców długimi naszyjnikami. Oczywiście niezbędna do tego jest suknia z głęboko wyciętymi plecami.

Suknia ślubna eksponująca plecy to odzwierciedlenie wdzięku, seksapilu, połączonego z klasą oraz kobiecością. Dobrze dobrana biżuteria na plecach, sprawi że skupimy na tym miejscu jeszcze większą uwagę, delikatnie je ozdabiając. Decydując się jednak na tę efektowną stylizację, musicie pamiętać, aby reszta dodatków była delikatna i subtelna. W tym wypadku najlepiej zdecydować się np. na delikatne kolczyki - sztyfty. Tak noszona biżuteria ślubna nawet najskromniejszą kreację przemieni w wyjątkową i niezapomnianą stylizację.

Podczas wyboru biżuterii warto również zwrócić uwagę na liczbę zdobień i błyszczących kryształówznajdujących się na sukni. Jeżeli sukienka jest sama w sobie bardzo strojna, plecy powinny być przyozdobione delikatnym i bardzo cienkim łańcuszkiem. Jeżeli jednak wybrana przez Ciebie stylizacja jest delikatna i skromna, możesz puścić wodze fantazji! Ceny tego typu biżuterii wahają się w granicach 250-800 zł w zależności od miejsca – są również łatwe w zakupie, dostępne w internetowych sklepach jubilerskich lub stacjonarnie.

Modeli biżuterii noszonej na plecach mamy mnóstwo. Ciekawym rozwiązaniem, idealnie pasującym do delikatnej sukni, są drobne, ciągnące się wzdłuż kręgosłupa kryształki na srebrnym lub złotym łańcuszku. Taki naszyjnik możemy kupić w okolicach 220 zł.

Perły to klasyka gatunku, na którą często decydują się Panny Młode. Naszyjnik z pojedynczym lub podwójnym sznurem pereł, sprawi że każda ze stylizacji będzie wytworna i z klasą. Cena takiego perłowego naszyjnika waha się w granicach 250 zł

A co Wy myślicie o sukniach ślubnych z odrytymi plecami i podkreśleniem ich biżuterią w formie naszyjnika? :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

Komentarze