Ciekawe pomysły na świętowanie rocznicy

31 maj 2020
Anna Boenish

Pierwsza rocznica a może już dziesiąta? Niezależnie od tego - to powód do świętowania!

Przedstawię Wam parę wyjątkowych pomysłów na spędzenie tego dnia - na każdą kieszeń.

Wyjazd we dwoje

Wspólne wyjazdy zawsze dobrze robią! Weekend a może nawet wakacyjny tydzień? Weźcie urlop i wybierzcie się do Waszego ulubionego miejsca - i to naprawdę nie musi być kosztowna wycieczka.

Samochód, góry lub mazury sprawdzą się tutaj znakomicie. A może macie jakieś miejsce, które kojarzy Wam się ze ślubem, zaręczynami? Nawet jednodniowa wycieczka i odpoczynek na pewno zrobią dobrze tej relacji.

Przysięgam Ci…

Odnowienie przysięgi małżeńskiej staje się coraz bardziej popularne, również w Polsce. 10 lat po ślubie to świetny moment na kolejne wesele!

Poczujcie magię przygotowań ślubnych, włóżcie garnitur, zaproście gości - może w tym samym miejscu, w którym odbyło się wesele, a może w innym? Nie zapomnijcie o napisaniu przysięgi i odpowiednio wczesnym zaproszeniu gości - poczujcie się jak kiedyś!

Kiedy potrzebujecie adrenaliny

Znudziły Was już randki w kinie lub restauracji? Zafundujcie sobie coś niezwykłego, zróbcie coś razem po raz pierwszy!

Skoczcie ze spadochronem, wybierzcie się na kolację w ciemności, wsiądźcie do pierwszego pociągu, który przyjedzie na peron - trochę dziecięcej zabawy i luzu będzie dobrym zrównoważeniem dla dorosłego i odpowiedzialnego życia. Wam też się to należy!

Najważniejszy jest wspólny czas

Myślicie sobie - ale ja nie mam czasu! Bo praca, dzieci, obowiązki… Tyle rzeczy do zrobienia, brak możliwości organizacji. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest wspólne spędzenie tych chwil.

To nie musi być konkretny dzień - przełóżcie Waszą rocznice na dogodny termin. Postarajcie się załatwić opiekę nad dziećmi, wyjść, porozmawiać. Porozmawiać - nie o codzienności, ale może o związku, planach, marzeniach? Pozwólcie sobie na to, bo to właśnie wspólne dążenie od określonych celów i spójna wizja pozwolą Wam na przetrwanie tych trudnych chwil - które przecież się zdarzają i nie sposób ich uniknąć.

Nawet drobiazg - kwiatek, kartka czy ugotowany obiad z myślą o drugiej osobie, jest miłą niespodzianką, która uatrakcyjni ten z pozoru zwykły dzień. Pamięć - to właśnie to, świadczy o Waszym zaangażowaniu.

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

23 sierpień 2018
29 kwiecień 2018

Komentarze