15 pomysłów na udany wieczór panieński

19 luty 2018
Iga Marciniszyn

Zostałaś świadkową, przed Tobą wiele obowiązków, które rozpoczną się na wiele miesięcy przed ślubem. Jednym z nich jest zaplanowanie i organizacja absolutnie wyjątkowego wieczoru panieńskiego dla przyszłej Panny Młodej, który nie musi ograniczać się do zabawy w klubie. Szukasz pomysłu lub inspiracji? Z przyjemnością pomożemy, możliwości jest naprawdę mnóstwo. Ważne, żebyś przed organizacją tego dnia porozmawiała z przyszłą Panną Młodą czego oczekuje i co stanowczo jej się nie podoba. Wyjdź naprzeciw jej upodobaniom, ale też zaskocz ją pozytywnie na przykład łącząc wiele atrakcji ze sobą.

Ekskluzywna kolacja

Wasz imprezowy wieczór warto rozpocząć od kolacji. Spotkajcie się w ulubionej restauracji Panny Młodej lub znajdź zupełnie nowe miejsce, które wszystkich zaskoczy. Kolacja to dobry początek, wszystkie panie biorące udział w imprezie będą miały okazję się poznać, a kilka lampek wina do jedzenia idealnie nastroi Was na dalszą część wieczoru.

Wyjazd do SPA

Jeśli wraz z najbliższymi Pannie Młodej kobietami, macie nieco więcej funduszy, może wyjechać razem na dzień lub weekend do SPA. Każda kobieta lubi relaks, masaże i zabiegi kosmetyczne, a Pannie Młodej chwila odstresowania się przed ślubem, na pewno się przyda. Zapewnijcie jej przyjemnie spędzony czas, uzupełnijcie wyjazd o wspólne wyjście na imprezę, czy kolację.

Pole dance

Jeśli Panna Młoda należy do osób odważnych i wraz z innymi dziewczynami na wieczorze panieńskim, nie jesteście przed sobą skrępowane, postawcie na lekcję tańca na rurze. Poczujcie w sobie siłę kobiecości i stwórzcie wraz z instruktorką układ, który Panna Młoda będzie mogła zatańczyć przyszłemu mężowi. Dodatkiem do tej atrakcji może być podarowanie Pannie Młodej zestawu erotycznej, zmysłowej bielizny.

Taniec brzucha

Jeśli nie jesteście gotowe na naukę tańca erotycznego, ale lubicie tańczyć, dobrą alternatywą będzie lekcja tańca brzucha. Instruktorkę możecie zaprosić do domu i wraz z nią rozpocząć ten wyjątkowy wieczór. Stwórzcie układ i nagrajcie go, a potem wyślijcie Panu Młodemu i kolegom z wieczoru kawalerskiego.

Test znajomości Pana Młodego

Przygotujcie ankietę, którą Pan Młody wypełni przed wieczorem panieńskim swojej narzeczonej, nie pokazując jej jakich odpowiedzi udzielił. Podczas wieczoru zadawajcie Pannie Młodej pytania ze znajomości jej przyszłego męża, a za każdy popełniony błąd dawajcie zadanie, których listę przygotujecie wcześniej.

Lista zadań

To wyjątkowo popularna atrakcja na wieczór panieński, której nie może zabraknąć na organizowanej przez Ciebie imprezie. Gra przynosi mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, więc będzie idealnym uzupełnieniem wszystkich innych atrakcji, które zaplanowałaś na ten wieczór. Może być ona dodatkiem do testu ze znajomości Pana Młodego, ale też występować zupełnie oddzielnie. Wymyślcie naprawdę kreatywne zadania, zapiszcie je na liście każdemu przyporządkowując numerek, który będzie wybierała Panna Młoda. Niech zadania będą naprawdę kreatywne i szalone. Np.: zdobądź numer telefonu od największego przystojniaka w klubie, którego wspólnie wytypujecie; poproś faceta, żeby postawił ci drinka; zdobądź prezerwatywę od faceta w klubie; zaproś najstarszego faceta w klubie do tańca itd. Pomysłów jest bez liku, ale przygotujcie zadania w taki sposób, by zachować granicę, której Panna Młoda nie przekroczy.

Impreza w pokoju hotelowym

Wynajmijcie apartament w hotelu w Waszym mieście i zorganizujcie w nim Waszą prywatną imprezę. Przygotujcie listę piosenek, które uwielbia Panna Młoda, jej ulubione alkohole i jedzenie. Możecie też zamówić prywatnego barmana, który będzie komponował dla Was wyjątkowe drinki lub striptizera, który zadba o odpowiednią temperaturę na imprezie.

Park rozrywki

Jeśli nie boicie się adrenaliny, a na wieczór panieński możecie poświęcić nie tylko wieczór, ale i cały dzień wybierzcie się do parku rozrywki z prawdziwego zdarzenia. Zadbajcie by Pannie Młodej nie umknęły żadne atrakcje – szczególnie te, dla najodważniejszych.

Skok dla odważnych

Jeśli Panna Młoda należy do osób, które uwielbiają sporty ekstremalne, a jej marzeniem był od zawsze skok na bungee czy ze spadochronem, pomóżcie jej! Znajdzie taką bezpieczną i sprawdzoną atrakcję w Waszej okolicy i pozwólcie Pannie Młodej spełnić jej marzenie. Bez wątpienia taka atrakcja zostanie w jej pamięci na zawsze i może nawet sprawi, że stres przed weselem okaże się niczym w porównaniu do stresu przed skokiem?

Wizyta u wróżki

Jednym z elementów waszego wieczoru może też stać się wizyta u wróżki. Poczytajcie w internecie opinie o dobrych wróżkach z waszej okolicy i pozwólcie Pannie Młodej sprawdzić swoją przyszłość.

Powrót do przeszłości

Świetnym, pełnym wzruszeń dopełnieniem wieczoru panieńskiego może stać się przygotowany przez Was film lub prezentacja o przeszłości Panny Młodej wzbogacona o Wasze najbardziej wstydliwe wspólne wspomnienia. Zadbajcie o zgromadzenie dużej ilości zdjęć z przeszłości, także tych najbardziej kompromitujących i przygotujcie pokaz slajdów, który wyświetlicie w domu, hotelowym pokoju lub knajpie, przy posiłku.

W domowym zaciszu

Jeśli nie dysponujecie większym budżetem na wieczór panieński lub zwyczajnie, Panna Młoda woli zostać w tym dniu w domu i trochę zrelaksować się przed ślubem, możecie zorganizować wieczór filmowy połączony z pidżama party. Zbierzcie Wasze ulubione filmy lub najzabawniejsze komedie romantyczne, kupcie ulubione wino i zamówcie pizzę. Taki dzień spędzony w gronie najbliższych kobiet upewni Pannę Młodą, że ma najlepsze przyjaciółki na świecie.

Koncert

Może akurat macie ogromne szczęście i w dniu zaplanowanym na wieczór panieński w Waszym mieście lub niedaleko gra koncert ulubiony wokalista lub zespół Panny Młodej? Zabawa przy ulubionej muzyce na żywo wywoła mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń, bez wątpienia będzie co wspominać.

Sesja zdjęciowa

Świetnym pomysłem na wieczór panieński jest też sesja zdjęciowa, tym bardziej, że pamiątki po niej są wieczne. Znajdzie fotografa, który ma wolny termin i zaplanujcie z nim kilka tematycznych sesji, pełnych przebieranek, nie bójcie się odważnych sesji, możecie też zaczerpnąć inspirację z ulubionych filmów czy książek Pani Młodej.

Warsztaty makijażu

Gorący trend w ostatnich miesiącach to profesjonalnie wykonane makijaże, dzięki którym na twarzy kobiety dokonuje się niebywała metamorfoza. Znajdźcie makijażystę, która potrafi zadbać o prawdziwy efekt ,,wow”. Dzięki niej zdobędziecie dużo nowej wiedzy, która przyda się Wam w przyszłości, a  przy okazji będziecie się świetnie bawić.

Jakie są Wasze pomysły na udany wieczór panieński? :)

Średnia

3.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

11 luty 2019
22 lipiec 2018

Komentarze

Ja na początek imprezy albo na drugi dzień polecam warsztaty z malowania obrazów metodą acrylic pouring - czyli wylewanych obrazów. Polecam zapoznać się co to jest - nie trzeba wcale umieć malować, żeby zrobić zapierające dech w piersiach obrazy! To super świetna zabawa, która staje się co raz bardziej popularna w Polsce, a jest już hitem w USA. Zapraszam na moją stronę WhatKateCreates pl po szczegóły!
~WhatKateCreates.pl 20 sierpień 2019 11:20 odpowiedz
Wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie lub rozpoczęcie wakacji 2019 będzie z pewnością udane z SUPERNOVA FESTIVAL Barcice Dwudniowe wydarzenie z fantastyczną muzyką, piwem kraftowym i strefą chillout
~NOVA STREFA 11 styczeń 2019 15:22 odpowiedz