Zainspiruj się i poczuj świąteczny klimat

19 grudzień 2017
Dagmara Sobczak

Być może masz jakąś znajomą parę, której pragniesz wręczyć wspólny prezent albo wraz ze swoim partnerem/partnerką macie przyjaciół, z którymi z roku na rok obdarowujecie się prezentami? Ja tak mam i co roku zastanawiam się, czym tym razem mogłabym obdarować moje ulubione pary z otoczenia. 

Dlatego zrobiłam research i zdecydowałam podzielić się z Wami krótką ściągawką.

Prezenty świąteczne dla par

Pomysły podzieliłam na kilka kategorii.

Dla romantyzmu

By pobudzić w parze nieco romantyzmu, można wręczyć im zaproszenie do restauracji dla dwojga na wystawną kolację. 

Jeżeli jednak macie warunki, możecie sami zorganizować taką kolację u siebie, ale zostawiając parę samą. Po prostu ulotnijcie się w odpowiednim momencie. 

Często wybieranym prezentem dla par jest po prostu wino, czy jakiś inny alkohol, który para lubi – a do tego zazwyczaj coś słodkiego. Jeżeli wiesz, że taki prezent sprawi parze radość, to nie zastanawiaj się długo.

Dla zabawy

Pary bardzo cenią sobie wspólne spędzanie czasu, dlatego idealny prezent to ten, który wesprze ich w robieniu coraz to nowszych, ciekawszych rzeczy. Dlatego moim zdaniem takie prezenty jak: puzzle, gry planszowe, nowe gry (dla dwóch i więcej osób) na konsolę, czy filmy to zawsze dobry wybór. A im bardziej spersonalizowany pod parę – tym lepiej. 

Ciekawym pomysłem jest też bilet dwuosobowy do kina, teatru, escape roomu albo muzeum.

Możecie zabrać parę na quady, zafundować im skok z bangee, czy łyżwy. Pamiętajcie jednak, by nie uszczęśliwiać nikogo sportami ekstremalnymi na siłę. Taki prezent jest odpowiedni jedynie wtedy, gdy para kiedykolwiek poważnie wspomniała o takich planach. 

 

Dla zdrowia

Co powiecie na weekend w SPA? Jeżeli to za duży wydatek to może masaż dla dwojga? To zapewnieni parze relaks, ale także pozytywnie wpłynie na zdrowie. 

Innym pomysłem dla zdrowia jest karnet na basen/siłownię/naukę tańca. Może Twoja zaprzyjaźniona para wspominała, że planuje rozpocząć treningi czy naukę tańca? Jeżeli tak, może warto zmobilizować ich wykupieniem im chociaż pierwszej lekcji? 

 

Dla domu

Możecie także zdecydować się na prezent praktyczny, który przyda się parze w codziennym życiu. Może to być także coś typowo dekoracyjnego. Mam tu na myśli przedmioty takie jak: gofrownica, toster, wazon, egzotyczny kwiat doniczkowy, zestaw noży czy cokolwiek tylko wyda Wam się słuszne i potrzebne obdarowywanej parze. 

 

Ciekawa jestem, jakie Wy macie pomysły na prezenty świąteczne dla par? Podzielcie się nimi w komentarzach. 

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

12 marzec 2019
08 czerwiec 2020

Komentarze