Sposobem na dekorację sali

27 luty 2018
Paulina Pieśla

Dekoracja sali weselnej spędza sen z powiek niejednej Parze Młodej. Co prawda, większość lokali oferuje dekoracje, jednak nie zawsze są one zgodne z wizją PM. Ostatnio bardzo popularnym motywem na sali weselnej, do którego przywiązuje wagę coraz więcej par, jest ścianka znajdująca się za stołem prezydialnym. Jak ją ozdobić, żeby prezentowała się w sposób nietuzinkowy, ale jednocześnie nie przyćmiła Waszego blasku? 

Dekorować, czy nie dekorować?

Dekorować! Ale z głową i rozsądnie. Odpuść raczej modne kilkanaście lat wstecz satynowe zasłony, obrączki z organzy i te śmieszne gołąbki, które notabene są symbolem wolności i pokoju, a nie miłości. Zresztą, serca ze styropianu też już wyszły z mody. Jeżeli sala weselna oferuje takie rozwiązanie, a Ty nie masz ani czasu, ani pieniędzy na zmianę tego rozwiązania, lepiej odpuść ten element dekoracyjny sali.

Ile to wszystko kosztuje?

Samo stworzenie ścianki za Państwem Młodym wykonanej z żywych kwiatów, to koszt ok. 1000 zł. Mówimy tu oczywiście o wymiarach 2,3 x 2,5 m. W skład ceny zazwyczaj wchodzi montaż i demontaż. Ktoś powie, że przy ogromie kosztów weselnych 1000 zł nie robi różnicy jednak warto pamiętać, że są wśród nas Pary Młode, które mają dość sztywno określone ramy budżetu ślubnego i nie chcą wykraczać poza nie.

Aktualne trendy

Branża ślubna naprawdę zrobiła prawdziwą rewolucję, prześcigając się w coraz to nowszych i innych sposobach na dekorację. Mam wrażenie, że teraz każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Pasjonaci minimalizmu, miłośnicy przepychu, fanatycy boho. Nie ma chyba stylu, w którym nie dało by się stworzyć ścianki, która będzie tłem dla Pary Młodej. Poniżej przedstawiam Wam inspiracje, które udało mi się zebrać. Oczywiście jak zawsze w takich przypadkach, kopalnią wiedzy jest sieć.

Ścianka za Państwem Młodym jest dodatkową dekoracją sali, która na pewno przykuje uwagę niejednego gościa. Jeżeli jednak nie masz pomysłu jak ją przygotować, spróbuj poszukać inspiracji w sieci lub poproś najbliższych o radę. Wiadomo, że im więcej osób, tym więcej pomysłów, które akurat mogą okazać się przydatne i łatwe do realizacji.

Masz swoje ulubione pomysły na dekorację tego elementu sali?

Średnia

3.3

Oceń mój artykuł

Zobacz także

03 listopad 2019
03 grudzień 2017

Komentarze