Czy to trend czy może spełnienie marzeń? Sprawdź, w jakich okolicznościach brali ślub znani celebryci

25 październik 2019
Ola Szymańska

Ciężko powiedzieć, czy ślub za granicą to nowy trend czy może spełnienie swoich marzeń. Jeżeli obserwujesz świat celebrytów jak ja, zapewne zauważyłaś że wielu z nich korzysta z możliwości, jakie dają nam otwarte granice i ułatwione formalności, biorąc ślub w egzotycznych miejscach.

Przygotowałam dla Was krótkie zestawienie najpiękniejszych miejsc, które wybierały polskie gwiazdy i znane osobistości ze świata internetu.

Anja Rubik i Sasha Knezevic

W piękny lipcowy dzień w 2011 roku supermodelka Anja Rubik brała ślub z Saszą Knezovic w pięknej scenerii. Para Młoda wybrała Majorkę, a ceremonia odbyła się w prawosławnym wydaniu. Nie zabrakło koron na głowach nowożeńców i pięknego obrządku.

Oglądając zdjęcia, miałam wrażenie, że ich wymarzony dzień był lekki, romantyczny i taki prosty. Anja i Sasha przeszli do kościoła uliczkami małej miejscowości. Wesele było pod gołym niebem, bez przepychu i bogactwa. Tak jakby zależało im tylko na sobie i niczym więcej. Sprawiali wrażenie niezwykle zachowanych i szczęśliwych.

Sara Mannei i Artur Boruc

W 2014, również w lipcu sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Sara Mannei i Artur Boruc. Wybrali jedną z greckich wysp, a cała ceremonia była owiana tajemnicą praktycznie do samego końca.

Nie bez powodu para wybrała Mykonos na miejsce swojego ślubu - jest to ich ulubione miejsce na świecie i spędzają tutaj urlop każdego roku. Jak zapewniali w wywiadach, nawet po ślubie przyjedżają w swoją rocznicę, aby nadal świętować swoją miłość - romatyczne, prawda?

Cała ceremonia była piękna, lekka i romantyczna. Przysięga odbyła się nad klifem z widokiem na morze, a goście bawili się na świeżym powietrzu do białego rana.


Źródło: pudelek.pl

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

To kolejna para, która zdecydowała się na ślub za granicą. Ich wymarzony dzień miał miejsce w Atenach w 2016 roku i nie zabrakło znanych osób ze świata show biznesu. Panna Młoda miała bajeczną suknię z koronkową aplikacją na gorsecie natomiast Pan Młody biały garnitur. Wszyscy goście rownież ubrali się na biało.

Swoją drogą - wywołało to mały skandal, gdy Anna Lewandowska dodała zdjęcie swojej stylizacji. Fani zarzucali jej brak taktu, ponieważ nie wiedzieli o obowiązującym dress code...


Źródło: plotek.pl

Karolina Gliniecka (Charlize Mystery) i Adrian Hołda

Karolina Gliniecka to znana blogerka, która ma tysiące obserwatorów. Przez ostatnie miesiące opowiadała o swoich przygotowaniach do ślubu, jednak do samego końca nie powiedziała na kiedy jest zaplanowana data wydarzenia oraz gdzie się odbędzie.

Jakie było zdziwienie fanów, gdy dodała zdjęcie w sukni ślubnej na tle.. ulic Nowego Jorku. Jak sama wspomniała - kocha to miasto i nie wyobrażała sobie lepszego na miejsce swojego ślubu. Ceremonia odbyła się w Konsulacie, a Para Młoda pokazała później mnóstwo romantycznych zdjęć swojego American Dream.


Źródło: viva.pl

Dlaczego ślub za granicą, a nie w Polsce? Ja nie widzę przeciwwskazań, aby zorganizować go w dowolnym miejscu na świecie - w końcu ten dzień odbywa się tylko raz w życiu i każda Para Młoda chce, by był idealny i jak z bajki!

A czy Wam marzył się kiedyś ślub za granicą? :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

06 listopad 2017
10 luty 2019

Komentarze