Ślubna fotoksiążka

31 grudzień 2017
Martyna Witosz

Każdy się chyba ze mną zgodzi, że najwspanialszą pamiątką są zdjęcia. Robimy je zawsze wtedy, gdy chcemy uchwycić ważne dla nas momenty. Właśnie taką chwilą jest nasz ślub. Szukamy wtedy najlepszego fotografa, aby nasza sesja zdjęciowa była wyjątkowa. O  nic nie musimy się martwić, ponieważ wszystkim zajmuje się specjalista. Para Młoda musi wybrać tylko liczbę zdjęć i formę w jakiej je otrzyma.

Parę lat temu na rynek  ślubny wkroczyła fotoksiążka. Dzisiaj już rzadko zdarza się, żeby fotograf nie miał jej w swoim pakiecie i mało która para nie chciałaby takiej pamiątki.

Czym jest fotoksiążka?

Jest to papierowa wersja całego wydarzenia. Dzięki niej możecie chronologicznie przypomnieć sobie wszystkie najważniejsze chwile ślubu. Od wypowiedzenia sakramentalnego „tak”, po szaloną zabawę do samego rana. Ponadto, jest to bardzo elegancka i wygodna forma przechowywania i przeglądania zdjęć ślubnych.Jak zdobyć fotoksiążkę?

Jej wykonanie możecie zlecić waszemu fotografowi ślubnemu. Warto jednak upewnić się wcześniej, czy w ogóle ma on taką opcję w swojej ofercie. Jeśli nie, to wcale nie oznacza, że nie będziecie mieć fotoksiążki. Aktualnie w sieci znajduje się wiele stron, na których wy sami możecie ją zaprojektować. Decydujecie tylko, które zdjęcia mają się w niej znaleźć i możecie nawet sami je rozmieścić. Wybieracie kolory stron, okładkę, postępując wg instrukcji. Jeżeli zależy wam na nieszablonowej książce, to wiele stron proponuje wgranie własnych projektów. Na sam koniec wystarczy tylko zamówić projekt i czekać z niecierpliwością aż fotoksiążka znajdzie się na waszym regale.

Po co Młodej Parze fotoksiążka?

Zamawiając fotoksiążkę, mamy większą pewność, że nasze zdjęcia ślubne się nie zgubią, ani żaden wirus komputerowy ich nie pożre. Taką pamiątkę możemy również wykonać dla najbliższych gości. Rodzice, świadkowie czy wasi dziadkowie na pewno ucieszą się z takiego prezentu, chętnie wracając do tamtych chwil.

Jeżeli nie mieliście w planach zamawiania fotoksiążki, to osobiście bardzo polecam Wam to rozwiązanie! Jest to świetna pamiątka na długie lata, której będziecie głównymi bohaterami. Wasza historia przedstawiona na każdej stronie będzie jak bajka, w której wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

Komentarze