Ślubne bukiety z filcu

17 wrzesień 2017
Martyna Witosz

Bukiety z filcu, to oryginalne rozwiązanie dla Pań Młodych, które chcą wyróżnić się na tle innych. Wyraziste i kolorowe kwiaty z materiału nigdy nie zwiędną, a pozostaną pamiątką na wiele lat.

Gdzie kupić bukiet z filcu?

W Polsce istnieją pracownie, które zajmują się wykonaniem takich bukietów. Wystarczy tylko przedstawić swój pomysł, albo skorzystać z propozycji projektantki. Ich ceny zaczynają się od 199 zł. Warto również pamiętać, że taki bukiet należy zamówić przynajmniej 1,5 miesiąca przed ślubem.

Bukiet z filcu może również wykonać sama Pani Młoda. Wystarczy kupić potrzebne rzeczy i odnaleźć w sobie odrobinę zmysłu artystycznego. Dzięki temu zaoszczędzi się parę złotych, i zyska się podziw w oczach gości.

Z czego są zrobione bukiety filcowe?

Kwiatki są wykonane z różnej grubości filcu. Ponadto bukiet  można wzbogacić o ciekawe dodatki. Właśnie poprzez wszycie guzików, biżuterii czy wstążek  zyska on więcej elegancji.

Filcowe bukiety są pięknym dodatkiem do stylizacji Młodej Pani. Jeśli zależy wam na akcentach ślubnych, które wyróżnią was od innych par, to bez wątpienia wybierzcie właśnie takie wiązanki!

Spotkałyście się wcześniej z takim rozwiązaniem? Co o nim myślicie? :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

17 styczeń 2018
20 luty 2019

Komentarze