Napisy świetlne - dekoracyjny hit weselny!

03 październik 2019
Martyna Dziedzic-Kamińska

Podświetlany dużych rozmiarów napis LOVE lub MIŁOŚĆ to ostatnio coraz bardziej popularna dekoracja weselna. Podkreśla dostojny charakter uroczystości i tworzy niebanalny klimat.

Wesele to bardzo ważne przedsięwzięcie, które zasługuje na jak najlepszą organizację. Para Młoda stara się przygotować wszystko na jak najlepszym poziomie, tak by wesele było na długo zapamiętane i przede wszystkim udane.

To wydarzenie lubi ciekawe pomysły, oryginalne rozwiązania i nieszablonowe atrakcje. Napis świetlny to doskonała dekoracja, która zachwyci zgromadzonych gości.

Tło do zdjęć

Taka ozdoba to świetne tło do robienia zdjęć podczas uroczystości. Jeśli macie już wybranego profesjonalnego fotografa, stwórzcie jeszcze dogodną scenerię - ścianka za stołem prezydialnym, fotobudka, ale i podświetlany napis. Zdjęcia lubią mieniące się światełka, szczególnie po zmierzchu.

Tworzy to piękny klimat, ślubne fotografie będą magiczne! To również dobre miejsce do zdjęć dla gości, którzy mogą pozować razem z Parą Młodą.

Dekoracja przy parkiecie

To chyba najczęściej wybierane miejsce dla tej świetlnej dekoracji. Parkiet podczas wesela, jak wiadomo, jest często odwiedzany, goście będą zadowoleni z takiej atrakcji.

Stworzy to ładną scenerię również dla Waszego pierwszego tańca, ale i każdego kolejnego. Obrazek miły dla oka i ładne tło do zdjęć roztańczonych ludzi :)

Wiele możliwości

Napis LOVE ma wiele zastosowań. Oprócz tych wspomnianych powyżej, sprawdzi się również jako ozdoba na stole lub ścianie. Litery mogą być wykonane w mniejszym rozmiarze z różnych materiałów, sami decydujecie jaka stylistka najbardziej Wam odpowiada i pasuje do wystroju sali, stylu w jakim odbywać się będzie Wasze wesele.
Zamiast liter możecie również postawić na kształty – gwiazdy, serca, figury geometryczne, z ciepłym lub chłodnym światłem.

Te ozdoby (w zależności od rozmiaru) możecie postawić na stołach, umocować na ścianach, postawić przy słodkim bufecie, księdze gości, w ogrodzie przed lokalem. Wszystko zależy od Waszych preferencji, pomysłów. Napis świetlny jest na tyle neutralną dekoracją, że odnajdzie się w większości miejsc.

Takie świetlne dekoracje można kupić, wynająć od firmy bądź zrobić samemu. Wypożyczenie takiego napisu to koszt kilkuset złotych. Branża ślubno-weselna oferuje wiele możliwości, wedle potrzeb zmieni wymiar, kształt, materiał, kolor, a także rodzaj oświetlenia dekoracji, z pewnością znajdziecie coś dla siebie. 

Gra światłem

Aranżacja sali weselnej to ważna kwestia. Umiejętnie dobrane dekoracje i dodatki zbudują niepowtarzalny nastrój. Takie elementy potrafią nadać charakteru wnętrzu, dopełnić go lub całkowicie zmienić styl jaki panuje w lokalu.

Jeżeli zdecydujecie się na taką świetlną dekorację Wasza sala weselna zyska niesamowity klimat. Niewątpliwie, ozdoba jest walorem wizualnym i artystycznym – ucieszy oko niejednego uczestnika wesela. Gra światłem, buduje niesamowity magiczny klimat!

Pamiętajcie, że świetlne napisy pięknie komponują się zarówno wewnątrz, jak i w plenerze.

Czy na Waszym weselu pojawi się napis świetlny? :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

14 kwiecień 2018
24 luty 2018

Komentarze