Sylwester we dwoje

28 grudzień 2017
Dagmara Sobczak

Sylwester, czyli witanie Nowego Roku to piękna, romantyczna chwila, którą najczęściej spędza się ze swoją drugą połówką. 

Sylwester we dwoje nie musi być nudny i można spędzić go na wiele różnych sposobów. Poniżej przedstawię Wam moje propozycje.

Sylwester we dwoje – nie daj się nudzie

Spędzając Sylwestra we dwoje, wybierzcie wspólną alternatywę, tak, aby obie strony były zadowolone. Do wyboru macie m.in.:

Sylwester spędzony w domu

Sylwester spędzony w domu wcale nie musi być nudny. Owszem, możecie go spędzić „z Polsatem”, jak to zwykło się mówić, ale możecie także wymyślić coś innego.  W zasadzie ogranicza Was jedynie powierzchnia domu.

Ciekawym pomysłem może być Sylwester przebierany. Możecie spędzić go w pidżamach i zrobić sobie maraton filmowy: może swoich ulubionych komedii albo nieznanych Wam jeszcze horrorów? To także idealna noc, by nadrobić zaległości serialowe. 

Możecie cały wieczór grać w gry planszowe albo zrobić taneczną składankę i przetańczyć ze sobą całą noc. Wszystko zależy od tego, na co macie ochotę i jak bardzo chcecie zaszaleć. 

Sylwester na sali

Jeżeli lubicie imprezy, które przypominają organizacją wesela, może warto wybrać się na salę? Tam przy dźwiękach orkiestry/Dj-a możecie bawić się do samego rana. W międzyczasie dostaniecie kilka ciepłych posiłków i przekąsek. 

Pamiętajcie jednak, że ta opcja kosztuje, wymaga wieczorowego stroju i jeżeli myślicie o spędzeniu Sylwestra na sali, miejsca trzeba rezerwować stosunkowo wcześnie. 

Sylwester na koncercie

Jeżeli w Waszej miejscowości albo dość niedaleko, odbywa się świąteczny koncert, może to będzie Sylwester o jakim marzycie? Słuchanie na żywo polskich ulubionych artystów, tańczenie, śpiewanie z tłumem i przeżycie koncertowych emocji na żywo. 

Pamiętajcie jednak o parasolach i ciepłych ubraniach, jeżeli pogoda nie będzie sprzyjająca, a koncert będzie odbywał się pod gołym niebem. 

Sylwester wyjazdowy

Sylwester w górach czy malowniczej miejscowości to marzenie wielu z nas. Być może w tym roku zdecydujecie się na taki romantyczny wyjazd?

Góry to najczęściej oblegany kierunek, ale wiele par decyduje się na spędzenie Sylwestra za granicą, w ciepłych krajach, to też jest jakiś pomysł i przełamanie konwencji. 

Sylwester na swój sposób

Każdy jest inny, więc warto zastanowić się, na co Wy macie tak naprawdę ochotę. Może chcecie pójść do restauracji i zostać tam do północy? Może marzy Wam się długi spacer? Lodowisko? Nocny seans w kinie? Nocne zwiedzanie muzeów?

Poszukajcie, co dzieje się tej nocy w waszej okolicy i szukajcie najlepszego rozwiązania dla was. 

 

Macie już pomysł, jak spędzicie Sylwestra w tym roku? :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

04 październik 2018

Komentarze

Okaże się w Sylwestra, jak co roku :)
~Kapi 29 grudzień 2017 12:27 odpowiedz