Jak przygotować niespodzianke urodzinową dla partnera?

22 październik 2019
Dagmara Sobczak

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego z nas. Niezależnie ile lat kończymy, zawsze pojawiają się w nas refleksje dotyczące przemijającego czasu.

A może zbliżają się właśnie urodziny Twojego partnera, a Ty nie masz pomysłu, jak go zaskoczyć w tym roku?

Przychodzę z pomocą!

 

Urodziny partnera – jak go zaskoczyć?

Jeżeli Twój partner lubi niespodzianki, propozycję, które tutaj podrzucę, mogą sprawdzić się podczas organizowania dla niego urodzin. 

Wybierając prezent niespodziankę, pamiętaj, że każdy jest inny i to, co spodoba się jednej osobie, niekoniecznie przypadnie do gustu drugiej, dlatego staraj się niespodziankę dostosować do zamiłowań partnera. 

Życzenia od znanej, lubianej osoby

Kojarzycie filmiki, w których Święty Mikołaj opowiada dzieciom, jakie prezenty dla nich przyszykował i kto pomógł mu je dostarczyć (zazwyczaj któryś z rodziców)? Te personalizowane filmy tzw. „funwisher” są coraz bardziej popularne, nie tylko wśród dzieci. 

Podobny film można wykonać z życzeniami dla dorosłych. Jedną z takich osób, u których można zamówić personalizowane życzenia, jest Czesław Mozil, który na specjalnie przygotowanym nagraniu składa życzenia solenizantowi. 

Może to dobry pomysł, by zaskoczyć swoją drugą połówkę? 

Impreza niespodzianka

Jeżeli masz możliwość, miejsce i czas – impreza niespodzianka może być ciekawym pomysłem. Nie jest to jednak opcja dla każdego. Musisz mieć środki i czas, by zorganizować jedzenie, gości, zaaranżować miejsce i jeszcze ukryć to przed solenizantem. 

Jest to jednak do zrobienia, o czym przekonałam się sama 5 lat temu, robiąc taką imprezę swojemu mężowi. Impreza odbyła się na działce, a przygotowaniem posiłków zajęły się inne osoby, dzięki czemu dużo łatwiej było mi ukryć całe przygotowania. 

Niespodziewany wyjazd

Szalony wyjazd nawet na kilka dni to cudowna niespodzianka. Myślę, że większość z nas ucieszyłaby się, gdyby w urodziny usłyszała: „pakuj się, wyjeżdżamy na wakacje”.

Oczywiście nie dla każdego taki wyjazd jest możliwy i wiele zależy od miejsca pracy i tego, czy z łatwością dostajemy urlop. Dużo łatwiej taką niespodziankę zrobić komuś mobilnemu, kto wiele zadań wykonuje w domu, albo sam sobie jest szefem. 

Prezent, który solenizant sam musi odnaleźć

Stworzenie takiej mini gry miejskiej, w której solenizant dostaje w różnych punktach kolejne wskazówki to ciekawa alternatywa dla osób, które lubią wyzwania i zabawy. By taki prezent się udał, warto mieć pomocników, którzy w różnych punktach będą śledzić poczynania solenizanta i będą podrzucać mu kolejne wskazówki.

W ostatnim miejscu możesz pojawić się Ty z właściwym prezentem... :)

A Wy, jaką niespodziankę zrobilibyście swojemu partnerowi?

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

22 grudzień 2017
20 grudzień 2019

Komentarze