10 pomysłów na wspólne spędzenie Walentynek

12 luty 2018
Dagmara Sobczak

Walentynki już za rogiem. Jeżeli właśnie zastanawiasz się jak spędzić Święto Zakochanych, jesteś w odpowiednim miejscu. 

Podrzucę Ci 10 pomysłów na wspólne spędzenie tego dnia, tak, aby został w Waszej pamięci na dłużej.

10 pomysłów na wspólne walentynki

Teatr

Walentynki to taki czas, że kina pękają w szwach. Może dlatego warto pójść w drugą stronę i wybrać się do teatru albo do opery? Na pewno będzie to bardziej oryginalne i zapadające w pamięć niż klasyczne kino. 

Escape room

Jeżeli jeszcze nigdy nie byliście razem w pokoju zagadek, może to dobry moment, aby nadrobić zaległości? Zabawy w escape roomie wykorzystywane są przez pracodawców, jako sposób na integrację pracowników. Wspólne rozwiązywanie zagadek zbliża do siebie ludzi. Dlatego sprawdzi się także dla zdrowia Waszego związku. 

Wybierzcie się razem na coś pierwszy raz

Może to być jakiś kurs np. fotografowania bądź rzeźbiarstwa albo jakieś zajęcia taneczne, głosu, teatralne – cokolwiek przyjdzie Wam do głowy. Może stanie się to Waszą nową wspólną pasją?

Zgubcie się we własnym mieście 

Ubierzcie się ciepło, zabierzcie ze sobą psa i pójdźcie na spacer po mieście, ale tak, aby się zgubić. Wybierzcie alejki, którymi wcześniej nie chodziliście i odkrywajcie swoje miasto na nowo. 

Powróćcie do dzieciństwa

Jeżeli na co dzień nie macie czasu się bawić i zatraciliście gdzieś dziecięcą magię, łatwo to naprawić. Wystarczy zrobić popcorn, włączyć bajkę i schować się do bazy zrobionej z poduszek.

Wrotki albo łyżwy

Jeżeli nie robicie tego na co dzień, wybierzcie się do wrotkarni (jeżeli znajduje się w waszym mieście) albo na łyżwy. Pamiętajcie, aby koniecznie w trakcie jazdy trzymać się za ręce.

Zaproście znajome pary i zróbcie imprezę

Walentynki kojarzą się ze spędzaniem czasu we dwoje. Przełamcie to! Zaproponujcie spotkanie znajomym parom, pograjcie w gry planszowe, ugotujcie coś razem, obejrzyjcie film czy zróbcie klasyczną domówkę.

Sesja zdjęciowa

Jeżeli macie możliwości zróbcie ją sami (nawet w domowych warunkach) albo poproście znajomego, który dysponuje dobrym sprzętem i jeszcze lepszym okiem. Wspólnych zdjęć nigdy za mało, tym bardziej tych dobrej jakości. 

Namalujcie coś wspólnie

Wspólne malowanie to super sprawa! Namalujcie razem obraz, a potem powieście go w swoim mieszkaniu!

Stwórzcie coś 

Nieważne, czy macie duszę majsterkowicza. Jest wiele rzeczy, które każdy bez problemu zrobi sam. Mogą to być ozdoby wielkanocne, stolik, ramka na zdjęcie, kolaż wspólnych wspomnień czy inne DIY. Nie ograniczajcie się! Zróbcie to, co tylko przyjdzie Wam do głowy.

 

Jakie Wy macie plany na Walentynki? Jak zamierzacie je spędzić? :)

Średnia

0.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

17 czerwiec 2018

Komentarze