Propozycje na randki zimą

27 grudzień 2017
Dagmara Sobczak

Wiosna kojarzy nam się z zakochaniem. To wtedy zwierzęta i rośliny budzą się do życia, podobnie jak nasze uczucia. Mimo iż mówi się, że wiosna jest porą roku zakochanych, każdy moment na zakochanie jest dobry. Podobnie jest z randkami. 

Łatwiej zorganizować coś w ciepłe miesiące roku, ale zima również ma swoje zalety i rodzi wiele możliwości dla par. Dlatego dziś chciałabym zaproponować Wam kilka pomysłów na ciekawą randkę zimą.

Propozycje na randki zimą

 

Lodowisko

Lodowisko to typowa atrakcja zimowa, dlatego warto z niej korzystać, póki jest sezon. Nawet jeżeli nie potraficie jeździć na łyżwach, możecie wspólnie się nauczyć, albo wynająć instruktora, który pomoże postawić Wam pierwsze kroki na lodzie. Pamiętajcie jednak, że to sport i w trakcie jazdy naprawdę można się zmęczyć.

Kulig

Kolejna typowo zimowa atrakcja. Sprawdźcie, czy gdzieś w Waszej okolicy organizowane są przejażdżki saniami. To niesamowite przeżycie. Nie zapomnijcie tylko wziąć ze sobą grubego koca i grzańca (może też być termos z herbatą).

Wycieczka na gorące źródła

W wielu miejscowościach w Polsce macie możliwość skorzystania z gorących źródeł. Czasem będzie wiązało się to z wycieczką, na przykład dwudniową, jednak czy nie warto? 

Oprócz ciekawie spędzonego czasu gorące źródła są dodatkowo po prostu zdrową rozrywką.

Lepienie bałwana

Każdy z nas ma coś z dziecka. Na co dzień jednak zajęci i zapracowani, zapominamy o tym. Obudź w sobie i w swoim partnerze dziecko i spróbujcie ulepić bałwana. Kto wie, może teraz wyjdzie Wam to lepiej niż w dzieciństwie? 

Podczas lepienia bałwana mile widziana jest zabawa śnieżkami.

Idźcie do teatru

Latem nie zażywamy kultury tak często i tak chętnie, jak zimą. Wolimy spędzać czas na świeżym powietrzu. Dlatego wykorzystajcie mroźniejsze dni i wybierzcie się na spektakl, do kina, do muzeum czy na wystawę. 

Sprawdźcie co ciekawego dzieje się w Waszym mieście i zróbcie coś innego niż zawsze.

Ugotujcie coś wspólnie

Nic tak nie zbliża dwoje ludzi, jak wspólne gotowanie. Zróbcie coś nowego w waszym menu, czego nigdy wcześniej nie próbowaliście. Poznawanie nowych smaków to idealny pomysł na spędzenie długiego wieczoru w kuchni. 

Wykonajcie coś samodzielnie

Może od zawsze któreś z Was marzyło o oryginalnym stoliku do kawy? Długie wieczory to idealny czas na to, aby wspólnie pomajsterkować i zarazem dać się ponieść fantazji. W marketach budowlanych za grosze można dostać kawałki drewna, sklejek czy blatów. Może to właśnie tam warto poszukać inspiracji?

Ciekawa jestem, jak Wy lubicie spędzać czas zimą? Chodzicie na randki? :)

Średnia

5.0

Oceń mój artykuł

Zobacz także

16 wrzesień 2019
27 lipiec 2018

Komentarze