MENU
Luty 2018 Bielsko-Biała

Hala wielofunkcyjna
ul. Karbowa 26
10.00 - 17.00

Bielsko-Biała

XVI Bielskie Targi Ślubne odbyły się 19 lutego 2017r.

Bielskie Targi Ślubne, obywające się już od 16 lat, to największa i najważniejsza impreza w regionie. Planując ślub i wesele nie można pominąć tego wydarzenia!

Na targach można było zobaczyć stoiska reklamowe z modą ślubną, bogatą ofertą gastronomiczną, restauracje, studia florystyczne, duże stoiska jubilerskie z obrączkami, prezentacje limuzyn, zespołów muzycznych, foto-video i inne branże przydatne przy organizacji ślubu i wesela.

W tym roku mieliśmy rekordową liczbę wystawców!

Jak na każdej tego typu imprezie, wystawcy przedstawili specjalne oferty targowe ze zniżkami. Rabaty, niespodzianki i promocje czekały na przyszłych nowożeńców na stoiskach wystawców. Na dużej scenie odbywały się pokazy mody ślubnej oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z programem XV Bielskich Targów Ślubnych: www.targislubne.pl/bielsko-biala-program

Informacje praktyczne oraz możliwość zakupienia biletów znajdziecie Państwo pod linkiem: www.targislubne.pl/bielsko-biala-informacje-praktyczne

Przygotowaliśmy liczne konkursy, w których główną nagrodą jest bon na suknię ślubną. Po szczegóły zapraszamy na: www.targislubne.pl/bielsko-biala-konkursy

Dodatkowo każda odwiedzająca nas para otrzymała "Informator Ślubno-Weselny", w którym zamieszczamy spis wszystkich wystawców oraz udzielanych przez nich rabatów.

 

 


 Jest to jedyna w województwie tak duża impreza dla narzeczonych. Odbywa się tylko raz w roku.

Dziękujemy, że byliście z nami w Bielsku-Białej! :)

 

 

Hala wielofunkcyjna
ul. Karbowa 26
10.00 - 17.00

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.