MENU
19.02.2017 Bielsko-Biała

Hala wielofunkcyjna
ul. Karbowa 26
10.00 - 17.00

Bielsko-Biała

Zapraszamy na XVI Bielskie Targi Ślubne już 19 lutego 2017!

Bielskie Targi Ślubne obywające się już od 16 lat to największa i najważniejsza impreza w regionie. Planując ślub i wesele nie można pominąć tego wydarzenia!

Na targach będzie można zobaczyć stoiska reklamowe z modą ślubną, bogatą ofertą gastronomiczną, restauracje, studia florystyczne, duże stoiska jubilerskie z obrączkami, prezentacje limuzyn, zespołów muzycznych, foto-video i inne branże przydatne przy organizacji ślubu i wesela.

W tym roku mamy rekordową ilość wystawców!

Jak na każdej tego typu imprezie, wystawcy przedstawią specjalne oferty targowe ze zniżkami. Rabaty, niespodzianki i promocje będą czekały na przyszłych nowożeńców na stoiskach wystawców. Na dużej scenie odbędą się pokazy mody ślubnej oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z programem XV Bielskich Targów Ślubnych: www.targislubne.pl/bielsko-biala-program

Informacje praktyczne oraz możliwość zakupienia biletów znajdziecie Państwo pod linkiem: www.targislubne.pl/bielsko-biala-informacje-praktyczne

Przygotowaliśmy liczne konkursy, w których główną nagrodą jest bon na suknię ślubną. Po szczegóły zapraszamy na: www.targislubne.pl/bielsko-biala-konkursy

Dodatkowo każda odwiedzająca nas para otrzyma "Informator Ślubno-Weselny", w którym zamieszczamy spis wszystkich wystawców oraz udzielanych przez nich rabatów.

 

Aby być na bieżąco i poznać naszych wystawców:


 Jest to jedyna w województwie tak duża impreza dla narzeczonych. Odbywa się tylko raz w roku. Nie przegap jej!

Do zobaczenia w Bielsku-Białej! :)

 

 

Hala wielofunkcyjna
ul. Karbowa 26
10.00 - 17.00

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.