MENU
Luty 2018 Częstochowa

Hala Sportowa
ul. Żużlowa 4
10.00 - 17.00

Częstochowa

XIV Częstochowskie Targi Ślubne odbyły się 26 lutego 2017 w Hali Sportowej

 

Na targi co roku przybywa blisko 3000 narzeczonych!

Na miejscu można dobrać wszystkie usługi potrzebne w dniu ślubu i wesela. Począwszy od mody ślubnej dla pań, garniturów poprzez gastronomię, oferty lokali weselnych, hoteli, obrączki ślubne, dekoracje, usługi foto-video i inne atrakcje. Dużą zaletą targów jest także możliwość posłuchania zespołów weselnych na żywo.

Tradycyjnie na narzeczonych czekały liczne atrakcje: pokazy mody ślubnej, konkursy, prezentacje zespołów, limuzyn a także przegląd filmów ślubnych.

Zapraszamy do zapoznania się z programem XIII Częstochowskich Targów Ślubnych: www.targislubne.pl/czestochowa-program

Informacje praktyczne oraz możliwość zakupienia biletów znajdziecie Państwo pod linkiem: www.targislubne.pl/czestochowa-informacje-praktyczne

Przygotowaliśmy liczne konkursy, w których główną nagrodą jest bon na suknię ślubną. Po szczegóły zapraszamy na: www.targislubne.pl/czestochowa-konkursy

Dodatkowo każda odwiedzająca nas para otrzyma "Informator Ślubno-Weselny", w którym zamieszczamy spis wszystkich wystawców oraz udzielanych przez nich rabatów.

 


 Jest to jedyna w województwie tak duża impreza dla narzeczonych. Odbywa się tylko raz w roku.

Dziękujemy, że byliście z nami w Częstochowie! :)

 

 

Hala Sportowa
ul. Żużlowa 4
10.00 - 17.00

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.