MENU
14.01.2018 Kraków

ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17
10.00 - 17.00

 

 

XIV Małopolskie Targi Ślubne w Krakowie z widokiem na Wawel odbędą się 14 stycznia 2018!
 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z poprzedniej edycji:

 

 

Targi Ślubne w ICE KRAKÓW zbliżają się wielkimi krokami. To niezwykłe miejsce, gdzie poczujesz dreszczyk emocji. ICE KRAKÓW jest jak prawdziwy Pałac Ślubów. Idealna forma, eleganckie białe wnętrza, w których za sprawą naszych wystawców poczujesz się jak w dniu ślubu! Łatwo do nas trafisz. Pytaj o Wawel - to na przeciwko, po drugiej stronie Wisły :)

Przygotowując wydarzenie dobraliśmy taki zestaw propozycji, który będzie inspiracją dla Ciebie i Waszej uroczystości ślubnej. W komfortowych warunkach, na scenie sali koncertowej, zobaczysz ekskluzywne pokazy mody ślubnej i program przygotowany przez naszych wystawców. W osobnej akustycznej sali teatralnej możesz przez cały dzień słuchać wybranych zespołów muzycznych. Może znajdziesz ten wyjątkowy, który uświetni Wasze wesele? A co powiesz na przedgląd filmów ślubnych? Taki na dużym ekranie, jak w kinie. Ten dzień musisz dobrze zaplanować, bo to jeszcze nie wszystko...

Zobacz też naszą Strefę Narzeczonych!Najwyższy poziom ICE KRAKÓW będzie Alternatywnym Piętrem Inspiracji - tam naprawdę się zrelaksujesz! Wspólnie z artystami możesz uczestniczyć w tworzeniu np. własnych dodatków florystycznych czy ręcznie robionych zaproszeń. Zgromadzimy tam wszystko, co najpiękniejsze. Inspiruj się i szukaj własnego stylu. Pomogą Ci w tym nasi specjaliści.

Nie byłoby targów, gdyby nie wystawcy. Tu spotyka się cała branża. A gdzie firmy, tam są również nagrody - możesz wygrać suknie ślubne, obrączki ślubne, sesje fotograficzne. Na stoiskach będą czekały również liczne promocje i rabaty targowe.

Obserwuj nowości i weź udział w naszych konkursach. Do wygrania będą również bezpłatne wejściówki!

 

Do zobaczenia na miejscu!

 

KRAKÓW I ProgramKonkursyInformacje praktyczneBilety I Relacja 2017 I Galerie

 

ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17
10.00 - 17.00

REKLAMA
Dastan

DASTAN - sponsor bonu na garnitur ślubny

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.