MENU
14.01.2018 Kraków

ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17
10.00 - 18.00

XIV Małopolskie Targi Ślubne w Krakowie z widokiem na Wawel odbędą się 14 stycznia 2018r.

 

W ICE KRAKÓW czekała na Was, oprócz tradycyjnej ekspozycji stoisk na kilku poziomach obiektu, Wielka Gala Jubileuszowa. Jednym z głównych punktów programu był występ znanego i lubianego kabaretu Hrabi, ze specjalnym programem dla narzeczonych. Posłuchaliśmy także kilku zespołów weselnych na żywo oraz zobaczyliśmy różnorodne show sceniczne - w tym pokaz barmański w wykonaniu Barmans Flair Team. To tylko część atrakcji, które towarzyszyły nam podczas XIII Małopolskich Targów Ślubnych.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji:

 

 

 

Tradycyjnie na narzeczonych czekały stoiska firm prezentujących ofertę ślubno-weselną, m.in.: restauracji, cukierników, hoteli, producentów ubrań, obuwia, jubilerów, firm zajmujących się kompleksową obsługą wesel. Nie zabrakło także licznych atrakcji, w tym: pokazów mody ślubnej, konkursów, prezentacji zespołów oraz samochodów do ślubu. Podczas XIII Małopolskich Targów Ślubnych, odbył się również przegląd finałowych filmów Ogólnopolskiego Festiwalu Filmu Ślubnego 2017.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z programem Jubileuszowej Gali: www.targislubne.pl/krakow-program

Informacje praktyczne oraz możliwość zakupienia biletów znajdziecie Państwo pod linkiem: www.targislubne.pl/krakow-informacje-praktyczne

Przygotowaliśmy liczne konkursy, w których główną nagrodą jest bon na Suknię Ślubną. Po szczegóły zapraszamy na: www.targislubne.pl/krakow-konkursy

Dodatkowo każda odwiedzająca nas para otrzymała "Informator Ślubno-Weselny", w którym zamieszczamy spis wszystkich wystawców oraz udzielanych przez nich rabatów.


Aby być na bieżąco i poznać naszych wystawców:


 

 

 

 

 

 

 

ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17
10.00 - 18.00

Dastan

DASTAN - sponsor bonu na garnitur ślubny

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.