MENU
13.01.2019 Kraków

ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17
10.00 - 17.00

 

 

XV Małopolskie Targi Ślubne w ICE KRAKÓW odbędą się 13 stycznia 2019!
 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z poprzedniej edycji:

 

 

Targi Ślubne w ICE KRAKÓW zbliżają się wielkimi krokami. To niezwykłe miejsce, gdzie poczujesz dreszczyk emocji. ICE KRAKÓW jest jak prawdziwy Pałac Ślubów. Idealna forma, eleganckie białe wnętrza, w których za sprawą naszych wystawców poczujesz się jak w dniu ślubu! Łatwo do nas trafisz. Pytaj o Wawel - to na przeciwko, po drugiej stronie Wisły :)

Przygotowując wydarzenie dobraliśmy taki zestaw propozycji, który będzie inspiracją dla Ciebie i Waszej uroczystości ślubnej. Postaraliśmy się, aby ta edycja była naprawdę wyjątkowa i przygotowaliśmy dla Was całą masę atrakcji.

Tego jeszcze nie było! Tylko u nas masz szansę wziąć udział w największym FESTIWALU MODY ŚLUBNEJ i obejrzeć aż 12 profesjonalnych pokazów sukien ślubnych przygotowanych przez Salony Sukien Ślubnych i Projektantów z udziałem 20 modelek.

Co jeszcze będzie na Ciebie czekało 14 stycznia w ICE Kraków?

Najwyższy poziom ICE KRAKÓW będzie Alternatywnym Piętrem Inspiracji - tam naprawdę się zrelaksujesz! Wspólnie z artystami możesz uczestniczyć w tworzeniu np. własnych dodatków florystycznych czy ręcznie robionych zaproszeń. Zgromadzimy tam wszystko, co najpiękniejsze. Inspiruj się i szukaj własnego stylu. Pomogą Ci w tym nasi specjaliści.

Nie byłoby targów, gdyby nie wystawcy. Tu spotyka się cała branża. A gdzie firmy, tam są również nagrody - możesz wygrać suknie ślubne, obrączki ślubne, sesje fotograficzne. Na stoiskach będą czekały również liczne promocje i rabaty targowe.

Obserwuj nowości i weź udział w naszych konkursach. Do wygrania będą również bezpłatne wejściówki!

 

 

Szczegółowy program targów znajdziesz tutaj:

 

Do zobaczenia na miejscu!

 

 

KRAKÓW I ProgramKonkursyInformacje praktyczneBilety I Relacja 2017 I Galerie

 

ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17
10.00 - 17.00

REKLAMA
Derecki

Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomir Derecki - sponsor bonu na obrączki o wartości 3500 zł

Fotogenesis

Fotogenesis.pl - sponsor sesji zaręczynowej o wartości 600 zł

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.