MENU

Dlaczego warto

Zastanawialiście się dlaczego w epoce szukania usługodawców, robienia zakupów, podpisywania umów przez internet, Targi Ślubne cieszą się niesłabnącą popularnością? Co sprawia, że od 20 lat gromadzimy na naszych imprezach czasem po kilka tysięcy przyszłych nowożeńców? Czego szukają u nas narzeczeni i co mogą znaleźć? 


Zacznijmy od początku. Czym tak właściwie są wspomniane Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem od 100 do nawet 300 wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne, począwszy od obrączek i kreacji ślubnych aż po wystrój sali i oprawę muzyczną. Podczas każdej edycji pojawiamy się w kilku  miastach, gdzie profesjonaliści prezentują najgorętsze trendy danego sezonu oraz informują gości o tym, co w trawie piszczy. To właśnie u nas przyszłe panny młode mają szansę na znalezienie wyśnionej kreacji, a przyszli małżonkowie być może uzyskają odpowiedź na nurtujące ich pytanie: „krawat czy mucha?”. Ślub jest wydarzeniem, które z reguły odbywa się tylko raz w życiu. Z tego właśnie powodu każda para pragnie, aby był on wyjątkowy i niezapomniany – oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tutaj z pomocą przychodzą nasze imprezy.

Czego nie dostaniesz przez Internet?

Narzeczeni szukają na Targach Ślubnych przede wszystkim tego, czego na pewno nie dostaną przez internet, czyli rozmowy w cztery oczy i bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania ludzi, którym być może powierzycie organizację Waszego ślubu. Często oddanie komuś kontroli wiąże się z dużym stresem i wymaga pewnej dozy zaufania, dlatego w ramach targów stwarzamy okazję do obustronnej wymiany pomysłów i wizji. Udział w imprezie jest wspaniałą okazją do tego, aby zwizualizować swoje wstępne plany, zweryfikować wyobrażenia lub po prostu zaplanować uroczystość w oparciu o napotkane inspiracje. Takie wydarzenie ma zupełnie inny wymiar, niż przeglądanie produktów w katalogach lub na stronach internetowych. Podczas targów można skonfrontować katalogowe zdjęcia z rzeczywistością – zobaczyć kreacje na modelkach i dotknąć materiału, ocenić wykonanie produktu a nawet spróbować dań weselnych.

„Mogę dotknąć sukni ślubnej, zobaczyć jaka jest różnica pomiędzy suknią na żywo, a zdjęciem w internecie i przekonać się czy odpowiada ona moim wyobrażeniom. W jednym miejscu mam dostępnych kilka salonów z sukniami i ubrane w sukienki hostessy, które wyglądają jak statystyczne kobiety, a nie idealne modelki.” – mówi Dominika, czerwcowa panna młoda. Targi Ślubne są miejscem, w którym ślub możecie zbadać wszystkimi zmysłami: wzrokiem, dotykiem, węchem, smakiem, słuchem.


Zobacz też naszą Strefę Narzeczonych!


Z relacji narzeczonych wynika również, że bardzo istotna jest dla nich możliwość posłuchania zespołów weselnych na żywo. Nie każda grupa udostępnia swoje nagrania z wesel, a nasze imprezy są świetną okazją do przekonania się jak ich muzyka brzmi na żywo.

Wszystkie wspomniane wyżej elementy gromadzimy dla Was w jednym miejscu, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu, który podczas organizacji ślubu i wesela jest produktem szczególnie deficytowym. To właśnie u nas spróbujecie wyrobów kilku cukierni, przećwiczycie pierwszy taniec, obejrzycie pokazy sukni ślubnych oraz show barmańskie, zapoznacie się z portfolio fotografów a także usiądziecie za kierownicą wymarzonego samochodu.

Bonusy i atrakcje dla narzeczonych

Spacerując między alejkami natkniecie się na wiele atrakcyjnych ofert i okazji, przygotowanych przez wystawców specjalnie na dzień targowy. Rabaty na stoiskach potrafią sięgnąć nawet 50%, co pozwala już na zaoszczędzenie całkiem sporych sum. Niezła okazja, prawda?

Dodatkowo na każdej z imprez, we współpracy z naszymi wystawcami i sponsorami, organizujemy specjalne konkursy dla narzeczonych, w których możecie zgarnąć nagrody o łącznej wartości kilkunastu, a czasem nawet kilkudziesięciu, tysięcy złotych. Bon na suknię ślubną, garnitur dla pana młodego, podróż poślubna czy obsługa muzyczna uroczystości to tylko niektóre z nich.  Wystarczy tylko znaleźć się w pobliżu sceny i wykazać chęć do zabawy, aby mieć szansę na zdobycie tych niezwykłych upominków.

Na wszystkich targach narzeczeni otrzymują przy wejściu targową torbę, do której mogą zbierać otrzymane od wystawców ulotki. Znajduje się w niej również Informator Ślubno-Weselny, który pełni rolę katalogu targowego. Zamieszczamy w nim dane kontaktowe naszych wystawców oraz informacje o przewidzianych przez nich rabatach, których nie możecie przegapić.

 

Do kogo i jak trafiają wystawcy?

Wystawcy skupiają się przede wszystkim na dwóch kwestiach: aby zaprezentować siebie i swoje usługi z jak najlepszej strony oraz aby zwrócić uwagę tych najbardziej zainteresowanych, czyli odwiedzających nas narzeczonych. Przedstawiciele firm mają rzadko spotykaną możliwość porozmawiania z potencjalnymi klientami, zaprezentowania nie tylko swojej usługi i produktów, swojego podejścia do ślubu oraz otwartości na pomysły par, ale i siebie. Wbrew pozorom targi nie są adresowane wyłącznie do przyszłych małżonków, ich rodzin oraz najbliższych znajomych czy doradców. Jest to również świetna okazja dla firm, mediów a także konsultantów ślubnych poszukujących partnerów biznesowych. Kto wie, może przechadzając się między alejkami znajdziecie idealnych współpracowników bądź zainspirujecie się działalnością konkretnego wystawcy?

Jedno jest pewne – Targi Ślubne to wydarzenie, którego nie powinniście pomijać podczas planowania najważniejszej uroczystości w Waszym życiu. Radzimy zatem dodać je do listy „things to do” w waszych planerach ślubnych. Pamiętajcie, że imprezy odbywają się tylko w konkretnych miesiącach – nie zmarnujcie szansy na olbrzymią dawkę inspiracji i śledźcie nasze kalendarium wydarzeń, żeby nie przegapić żadnej imprezy! :)

 

 

 

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.