MENU

Dlaczego warto

Zastanawialiście się dlaczego w epoce szukania usługodawców, robienia zakupów, podpisywania umów przez internet, Targi Ślubne cieszą się niesłabnącą popularnością? Dlaczego na  każde Międzyplanetarne Targi Ślubne  przychodzi prawie 3 tysiące osób? Czego szukają i co mogą znaleźć?

Czego nie dostaniesz przez Internet?

Narzeczeni na Międzyplanetarnych Targach Ślubnych  szukają najczęściej tego, czego nie dostaną przez internet: rozmowy w cztery oczy z drugim człowiekiem. Udział w imprezie to doskonała okazja do podzielenia się swoją wizją wesela, zadania nurtujących pytań, sprawdzenia który z usługodawców najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom nie tylko poprzez swoją ofertę i sposób pracy, ale także osobowość i temperament. Dobra rozmowa daje narzeczonym poczucie, że z odpowiednim fachowcem będzie im się dobrze pracowało, że mogą tej osobie zaufać i w jej ręce oddać odpowiedzialność za wybrany aspekt jednego z najważniejszych dni w ich życiu.

„Mogę dotknąć sukni ślubnej, zobaczyć jaka jest różnica pomiędzy suknią na żywo, a zdjęciem w internecie i przekonać się czy odpowiada ona moim wyobrażeniom. W jednym miejscu mam dostępnych kilka salonów z sukniami i ubrane w sukienki hostessy, które wyglądają jak statystyczne kobiety, a nie idealne modelki.” – mówi Dominika, czerwcowa panna młoda. Międzyplanetarne Targi Ślubne są miejscem w którym ślub można badać wszystkimi zmysłami: wzrokiem, dotykiem, węchem, smakiem, słuchem.

Z relacji narzeczonych wynika, że bardzo istotna jest dla nich również możliwość posłuchania na żywo zespołów weselnych. Nie każda grupa udostępnia swoje nagrania z wesel, a Targi Ślubne są świetną okazją do przekonania się jak ich muzyka brzmi na żywo. W jednym miejscu można spróbować ciast i tortów z kilku cukierni, poćwiczyć taniec, obejrzeć pokazy sukni ślubnych, makijaży i bukietów.

Do kogo i jak trafiają wystawcy?

Na Międzyplanetarnych Targach Ślubnych chodzi o dwie rzeczy: o to, aby się pokazać z jak najlepszej strony i o to, aby odwiedzający mogli wystawców zauważyć. Wśród gości spacerujących pomiędzy stanowiskami znajdziemy nie tylko pary narzeczonych, ich rodziców i drużbów, ale także przedstawicieli mediów, ślubnej branży czy konsultantów ślubnych szukających usługodawców, z którymi chętnie by współpracowali. Wystawcy mają rzadko spotykaną możliwość porozmawiania z przedstawicielami każdej z tych grup, zaprezentowania nie tylko swojej usługi i produktów, swojego podejścia do ślubu oraz otwartości na pomysły par, ale i siebie.

Bonus dla narzeczonych

Odwiedzający Międzyplanetarne Targi Ślubne mogą liczyć na liczne konkursy z cennymi nagrodami, promocje i rabaty u większości wystawców. Każde przejście ślubną alejką to okazja do znalezienia licznych inspiracji i pomysłów na własny ślub, spotkania dużej ilości wystawców w jednym miejscu i łatwego porównywania ofert.

Na wszystkich targach narzeczeni otrzymują "Informator Ślubno Weselny", w którym znajdują się dane kontaktowe naszych wystawców. Natomiast Dolnośląskim Targom Ślubnym patronuje Przewodnik Młodej Pary, którego najnowsze wydanie otrzyma każda para odwiedzająca imprezę we Wrocławiu.

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.