MENU

Laureaci konkursu na damasceńskie obrączki odwiedzili Sławomira Dereckiego w jego pracowni

Pamiętacie konkurs na damasceńskie obrączki Sławomira Dereckiego, o wartości 7000 zł, który został zorganizowany podczas Dolnośląskich Targów Ślubnych w Hali Stulecia? Laureaci odwiedzili artystę w jego pracowni. Zobaczcie krótką fotorelację i przeczytajcie o wrażeniach pary :)


"…oby tutaj, gdzie są wykonywane, spadły nam z nieba gwieździste obrączki"
Sky Tower, najwyższy budynek, ulica Gwiaździsta... od razu podsunęły nam pomysły na konkursowe zdjęcie. Trochę niepewności, zwątpienia, czy możliwa jest wygrana?

I faktycznie z nieba spadły nam obrączki! Inne niż wszystkie dotąd oglądane, bo pierwsze w takim wykonaniu. Wrocławski złotnik włożył wiele pracy i pasji w ich wykucie a hasło nad gablotą "Obrączki jakich nie było" najpełniej oddaje ich naturę. Cieszymy się bardzo i z niecierpliwością wyczekujemy chwili w której niezwykłe, meteorytowo-damasceńskie pierścienie przypieczętują nasze najważniejsze wyznanie. A potem już tylko wspólne wpatrywanie się w gwiazdy...

 

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.