MENU

LOVE TARGOWE 2020 - wyniki

16 lutego, podczas Targów Ślubnych, organizowanych w MCK Katowice, zorganizowaliśmy kolejną edycję naszego konkursu LOVE TARGOWE. Nagrodę główną w postaci bonu o wartości 8500 zł na obrączki ślubne „Coma Berenices – Katowice” ze stali damasceńskiej ufundowała Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego.

Na czym polegało zadanie konkursowe? Wystarczyło pojawić się na naszych targach i za pomocą fotorelacji pokazać, jak spędziliście czas. Warunkiem koniecznym była obecność pary na wykonanych zdjęciach. Wybierając zwycięzców, stawiamy m.in. na kreatywne ujęcia, pokazanie targów z perspektywy narzeczonych oraz pomysł, który wyróżni się na tle innych :)

Do kogo tym razem powędruje nagroda? Zobaczmy zwycięską fotorelację z Targów Ślubnych w Katowicach!

"Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim Organizatorom Targów Ślubnych, którzy reklamując swoje usługi przenieśli nas już dziś w dzień naszego ślubu. Przepiękne suknie, dekoracje, kwiaty, smakołyki weselne, oferty fotografii i filmu oraz wiele innych zainspirowały nas i sprawiły, że poczuliśmy się wyjątkowo i magicznie.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pasji, z jaką wszyscy Organizatorzy prezentowali swoje oferty, ich pomysłowości oraz chęci do dzielenia się tym, co kochają. To wszystko w połączeniu z przyjazną atmosferą, otwartością i życzliwym uśmiechem zapewniło nam super przygodę.

Udział w Targach polecamy każdemu kto tak jak my niebawem powie sobie to najważniejsze w życiu "tak!!!".

Dziękujemy również Panu Sławomirowi Dereckiemu za okazję samodzielnego wykucia pierścienia, który był okazją do naszych powtórnych oświadczyn. Będziemy długo wspominać ten wyjątkowy dzień i pozdrawiamy wszystkich, którzy tak jak my biorą ślub w tym roku!


Kasia i Łukasz"

 

Kochani, gratulujemy wygranej! To właśnie do Was powędruje bon o wartości 8500 zł na jedyne w swoim rodzaju obrączki, wykonane przez Sławomira Dereckiego. Czy to oznacza, że będzie okazja do trzecich oświadczyn? :)

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze Targi Ślubne i wzięli udział w konkursie Love Targowe. Życzymy Wam niekończącej się miłości! :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.