MENU

LOVE TARGOWE 2021 - odbiór wygranych obrączek

Zwycięska para konkursu Love Targowe 2021 odwiedziła Sławomira Dereckiego w celu zrealizowania swojej nagrody, czyli bonu o wartości 5000 zł na obrączki ze stali meteorytowej i złota.

Jak wizytę w pracowni artysty wspominają Karolina i Marcin? :)

 

"Stało się! Odwiedziliśmy wraz z narzeczoną Sky Tower we Wrocławiu, by spotkać się z Panem Sławomirem Dereckim - jubilerem gwiazd.

Mimo naszego poślizgu, z powodu spóźnionego pociągu, Pan Sławek wraz małżonką przyjeli nas bardzo ciepło i profesjonalnie podeszli do naszego zamówienia.

Jako że wygraliśmy na Targach Ślubnych w Katowicach voucher na obrączki, przyjechaliśmy wybrać dla nas najbardziej odpowiedni model. Bardzo jesteśmy zadowoleni, ponieważ Pan Sławomir wykuje dla nas indywidualnie obrączki w stylu nordyckim, co ma przełożenie na naszą pasję, którą jest wczesnośredniowieczna rekonstrukcja historyczna.

Bardzo polecamy brać udział w konkursach organizowanych przez Targi Ślubne i Galerie Derecki, bo naprawdę można wygrać coś niezwykłego."

Kochani, jeszcze raz gratulujemy i życzymy Wam mnóstwo szczęścia i miłości! :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.