MENU

LOVE TARGOWE 2021 - wyniki

17 października, podczas VI Śląskich Targów Ślubnych odbywających się w MCK Katowice, zorganizowaliśmy kolejną edycję naszego konkursu LOVE TARGOWE. Nagrodę główną w postaci bonu o 5000 zł na obrączki artystyczne ze stali meteorytowej i złota ufundowała Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego.

Wystarczyło pojawić się na naszych targach i za pomocą fotorelacji pokazać, jak spędziliście czas. Warunkiem koniecznym była obecność pary na wykonanych zdjęciach. Wybierając zwycięzców, stawiamy m.in. na kreatywne ujęcia, pokazanie targów z perspektywy narzeczonych oraz pomysł, który wyróżni się na tle innych :)

Do kogo tym razem trafi nagroda? Zobaczmy zwycięską fotorelację z Targów Ślubnych w Katowicach!

Karolina i Marcin tak wspominają swoją wizytę na VI Śląskich Targach Ślubnych:

"To były nasze pierwsze targi ślubne, w których mieliśmy okazje uczestniczyć i czujemy się bardzo usatysfakcjonowani tym dniem. Swoją przygodę rozpoczeliśmy od stoisk fotograficznych oraz filmowych. Oferty były takie ciekawe, że będziemy mieli sporą zagwostkę przy wybraniu tej idealnej dla nas. Mieliśmy okazję spróbować świetnych drinków zarówno przyrządzanych przez barmanów jak i przez nas samych w specjalnym automacie. Wcześniej nawet nie wpadlibyśmy na taki pomysł, a teraz uważamy, że może być to wyróżniająca nasze wesele atrakcja.

Idąc do strefy z leżakami, napojami oraz przekąskami natrafiliśmy na stoisko Galeria Derecki. Byliśmy zaskoczeni z jakiego tworzywa tworzą oni obrączki. Przyglądając się im bliżej zgodnie uznaliśmy je za dzieła sztuki. Zachwyciła nas informacja o pojawieniu się w najbliższych tygodniach oferty obrączek w stylu nordyckim. Byłyby one spełnieniem marzeń bowiem to przez rekonstrukcje historyczną, gdzie odgrywamy wikingów poznaliśmy się, a zaręczyny miały miejsce na grodzie wczesnośredniowiecznym w Wolinie. Pan Sławomir słysząc o tym jakie to dla nas ma znaczenie zaproponował mojemu narzeczonemu wykucie dla mnie srebrnego pierścionka samodzielnie. Widząc to poczułam się jakbym na nowo się zakochała, a efekt ogromnie mi się podoba. Będziemy opowiadać o tym jeszcze przez wiele lat, a w szczególności dzieciom i wnukom.

Mieliśmy okazję również odpocząć i zrelaksować przy dobrej muzyce na pokazie zespołów muzycznych, obejrzeć pokazy sukien ślubnych, czy występ Jacka Stachurskiego. Dużo śmiechu zapewniły też konkursy dla narzeczonych."

 

Kochani, gratulujemy wygranej! To właśnie do Was powędruje bon o 5000 zł na jedyne w swoim rodzaju obrączki artystyczne, wykonane przez Sławomira Dereckiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze Targi Ślubne i wzięli udział w konkursie Love Targowe. Życzymy Wam cudownych ślubów i szczęśliwego życia! :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.