MENU

LOVE TARGOWE 2022 Wrocław - wyniki

23 stycznia, podczas Dolnośląskich Targów Ślubnych Ślubnych odbywających się w Hali Stulecia, zorganizowaliśmy kolejną edycję naszego konkursu LOVE TARGOWE. Nagrodę główną w postaci bonu o 5000 zł na obrączki artystyczne ze stali meteorytowej i złota ufundowała Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego.


Wystarczyło pojawić się na naszych targach i za pomocą fotorelacji pokazać, jak spędziliście czas. Warunkiem koniecznym była obecność pary na wykonanych zdjęciach. Wybierając zwycięzców, stawiamy m.in. na kreatywne ujęcia, pokazanie targów z perspektywy narzeczonych oraz pomysł, który wyróżni się na tle innych :)


Do kogo tym razem trafi nagroda? Zobaczmy zwycięską fotorelację z Targów Ślubnych we Wrocławiu!

Bon o wartości 5000 zł na jedyne w swoim rodzaju obrączki artystyczne, wykonane przez Sławomira Dereckiego trafi tym razem do Diany i Kajetana! Gratulujemy Wam kochani i życzymy dużo miłości! :)


Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze Targi Ślubne i wzięli udział w konkursie Love Targowe. Życzymy Wam cudownych ślubów i szczęśliwego życia! :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.