MENU

LOVE TARGOWE KATOWICE 2019 - wyniki

W ubiegłą niedzielę (03.02), odwiedzając Międzyplanetarne Targi Ślubne w MCK Katowice, mieliście szansę na wygranie artystycznych obrączek z meteorytu o wartości do 5000 zł - dzieła Sławomira Dereckiego. Mamy już wyniki, więc przychodzimy z dobrą nowiną :)

Na czym polegał nasz konkurs LOVE TARGOWE? Wystarczyło pojawić się na naszych targach i za pomocą fotorelacji pokazać, jak spędziliście czas. Warunkiem koniecznym była obecność pary na wykonanych zdjęciach. Wybierając zwycięzców, stawiamy m.in. na kreatywne podejście do tematu i pomysł, który wybije się na tle innych :)

Tym razem nagroda powędruje do wspaniałej Klaudii i jej narzeczonego, którzy postanowili wcielić się w role detektywów i sprawdzić, cóż to za kosmiczna siła grasowała 3 lutego w Katowicach... Zobaczmy, co udało im się odkryć! :)

 

 

Klaudia, serdecznie Wam gratulujemy i bardzo się cieszymy, że wraz ze Sławomirem Dereckim spełnimy Twoje marzenia o "gwiazdce z nieba" :) Mamy nadzieję, że dalsze przygotowania do ślubu będą równie przyjemne :)

Dziękujemy wszystkim pozostałym parom za wzięcie udziału w naszym konkursie :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.