MENU

LOVE TARGOWE Katowice - wyniki

13 lutego w czasie Międzyplanetarnych Targów Ślubnych w MCK Katowice odbyła się kolejna edycja naszego konkursu LOVE TARGOWE. Nagroda główna w postaci bonu o 5000 zł na obrączki artystyczne ze stali meteorytowej i złota została ufundowana przez Galerię Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego.

Wystarczyło pojawić się na naszych targach i za pomocą fotorelacji pokazać, jak spędziliście czas. Warunkiem koniecznym była obecność pary na wykonanych zdjęciach. Wybierając zwycięzców, stawiamy m.in. na kreatywne ujęcia, pokazanie targów z perspektywy narzeczonych oraz pomysł, który wyróżni się na tle innych :)


Do kogo tym razem trafi nagroda :)

Bon o wartości 5000 zł na wyjątkowe obrączki artystyczne, wykonane przez Sławomira Dereckiego trafi tym razem do Alicji i Damiana! Gratulujemy i życzymy pięknego ślubu oraz dużo miłości! :)


Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze Targi Ślubne w Katowicach i wzięli udział w konkursie Love Targowe. Życzymy Wam mnóstwo miłości i szczęśliwego życia! :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.