MENU

LOVE TARGOWE Katowice - wyniki 2024

18 lutego w czasie Międzyplanetarnych Targów Ślubnych w MCK Katowice odbyła się kolejna edycja naszego konkursu LOVE TARGOWE.
Nagroda główna w postaci bonu o awartości 7000 zł na obrączki artystyczne ze stali meteorytowej i złota została ufundowana przez Galerię Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego.

Wystarczyło pojawić się na naszych targach i za pomocą fotorelacji pokazać, jak spędziliście czas. Warunkiem koniecznym była obecność pary na wykonanych zdjęciach. Wybierając zwycięzców, stawiamy m.in. na kreatywne ujęcia, pokazanie targów z perspektywy narzeczonych oraz pomysł, który wyróżni się na tle innych. :)


Do kogo tym razem trafi nagroda? Zobaczcie sami! :) <3

 

Bon o wartości 7000 zł na wyjątkowe obrączki artystyczne, wykonane przez Sławomira Dereckiego trafi tym razem do... Marii Magdaleny i Macieja!
Gratulujemy i życzymy Wam pięknego ślubu oraz dużo miłości! :) <3


Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze Targi Ślubne w Katowicach i wzięli udział w konkursie Love Targowe. Życzymy Wam mnóstwo miłości i szczęścia! :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.