MENU

Małopolskie Targi Ślubne 2021 - TAURON Arena Kraków

24 października 2021 r. w obiekcie TAURON Arena Kraków odbyły się Małopolskie Targi Ślubne. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak cudownie móc to napisać po rocznej przerwie!

Wspaniale było zobaczyć uśmiechnięte twarze - zarówno wystawców, jak i odwiedzających targi narzeczonych - w końcu na żywo. Nie da się ukryć, że wszyscy byliśmy spragnieni tych spotkań, co potwierdziła frekwencja odwiedzających, która była rekordową w stosunku do kilku ostatnich edycji Małopolskich Targów Ślubnych.

Targi Ślubne TAURON Arena Kraków - oferta

Co można było zastać na miejscu? Całą branżę ślubno-weselną, dosłownie. Suknie ślubne, garnitury, sale weselne, fotografowie weselni, szkoły tańca, zaproszenia, ogromny wybór obrączek - to wszystko czekało na odwiedzających na targach.

Mam wrażenie, że przymusowa przerwa wyzwoliła w usługodawcach nowe pokłady energii i wiele innowacyjnych pomysłów. Większość prezentowanych stoisk była dopracowana w najmniejszym szczególe. Ręcznie wykonane dekoracje, meble i wyposażenie dopasowane do klimatu oferowanych usług oraz niestandardowe rozwiązania czy pomysły. Odwiedzając niektóre stoiska, można było poczuć się tak, jakbyśmy właśnie brali udział w prawdziwym weselu. Na bogato! :)Część artystyczna Targów Ślubnych w Krakowie

No a teraz proszę się przyznać - kto tak jak ja wychował się na piosenkach Stachurskiego? Co prawda już od kilkunastu dobrych lat nie śledzę jego twórczości, ale “Typ niepokorny” i “Czuję i wiem” to hity, które chyba już na zawsze będą szumiały z tyłu głowy na samo wspomnienie pana Jacka.

No i tak się składa, że Stachursky we własnej osobie pojawił się na Małopolskich Targach Ślubnych w TAURON Arenie Kraków. Okazuje się, że od pewnego czasu jego występ może uświetnić uroczystość weselną. Artysta zaprezentował się również na scenie, co wzbudziło niezwykle pozytywne emocje wśród zgromadzonej publiczności.Salon Ślubny Lovely zaprezentował i omówił trendy oraz najciekawsze rozwiązania dla przyszłych Panien Młodych, które będą hitem w nadchodzącym sezonie ślubnym. Jednym z ciekawszych rozwiązań okazały się odpinane rękawy sukni ślubnej, które zainteresowały nawet panów zgromadzonych przy scenie wraz ze swoimi wybrankami.

Dla Panów Młodych również coś się znalazło. Przedstawiciel katowickiego Domu Krawca przybliżył zasady wyboru idealnego garnituru ślubnego i omówił najmodniejsze fasony. Dużo cennej wiedzy przedstawionej w lekki i przyjemny sposób, fajnie!


Na scenie zaprezentowały się również dziewczyny z Quattro Corde Art Group oraz szkoła tańca Kinia Dance Studio. Narzeczeni mieli możliwość obejrzenia pokazu tańca oraz wzięcia udziału w konkursie na scenie i tym samym nauczenia się kilku podstawowych kroków tanecznych. Sądząc po minach uczestników - zabawa była przednia :)


Co ciekawego na Targach Ślubnych w Krakowie?

Dowodem na to, że na targach ślubnych każdy znajdzie coś dla siebie były m.in. stoiska dwóch fotografów weselnych i żeby było zabawniej, usytuowanych tuż obok siebie.

Pierwszy z nich - Fotobudka 1839 - nawiązywał do samych początków fotografii. Na stoisku można było zobaczyć własnoręcznie wykonaną fotobudkę w stylu retro, a wystrój dopełniły ilustracje pierwszych wykonanych na świecie zdjęć, klimatyczna tapeta i meble vintage. Idealne rozwiązanie dla miłośników stylu boho, vintage czy retro, które budziło spore zainteresowanie wśród narzeczonych.Drugi wystawca postawił natomiast na nowoczesne rozwiązania i zaprezentował usługi fotografii weselnej oraz jedynej na świecie fotobudki w wersji 3D. Na stoisku znajdowała się konstrukcja z okularami 3D, pozwalające obejrzeć przykładowe zdjęcia na telewizorze. Z ciekawostek - fotograf wystawiał się z tymi nowinkami również na targach w Dubaju, gdzie otrzymał nagrodę za najbardziej innowacyjny pomysł.

Pozostając w temacie innowacji, wśród wystawców można było spotkać również Studio figur 3D Repli. A co to takiego? Możecie tam przekształcić swoje ulubione zdjęcie w model 3D! Figurka może być świetnym prezentem dla rodziców czy pamiątką z dniu ślubu. Może też posłużyć jako niecodzienna dekoracja tortu weselnego. Personalizacja na najwyższym poziomie :)


Wrażenia po targach ślubnych

No nie da się ukryć - targi ślubne to prawdopodobnie najfajniejsze wydarzenie dla narzeczonych. Pozwalają zaczerpnąć mnóstwo inspiracji oraz wybrać usługodawców, którzy pomogą zorganizować im wymarzone wesele.

Małopolskie Targi Ślubne były wyjątkowo udane i mam nadzieję, że powtórzy się to również w edycji zimowej, która odbędzie się 9 stycznia 2022 r. w małej hali TAURON Areny Kraków.

Ja na pewno wybiorę się, żeby sprawdzić to osobiście :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.