MENU

Małopolskie Targi Ślubne w TAURON Arenie Kraków

20 października TAURON Arena Kraków - najbardziej rozpoznawalny obiekt w tym mieście - zamienił się w raj dla przyszłych małżonków!

Ponad 100 firm prezentujących usługi i produkty związane z organizacją ślubu i wesela, profesjonalne pokazy najnowszych trendów w modzie ślubnej, konkursy ze wspaniałymi nagrodami (m.in. bonami na zakup wymarzonej sukni ślubnej), warsztaty kreatywne i ogrom inspiracji. Właśnie tak w skrócie mogłabym opisać jesienną edycję Małopolskich Targi Ślubnych.

Na samym początku wspomnę, że opłacało się przyjść na targi punktualnie, ponieważ pierwszych 50 par załapało się na prezent w postaci ekologicznych toreb z unikatowymi nadrukami ilustratorki Strefy Narzeczonych! Na duży plus zasługuje również zmiana reklamówek, które każda para dostaje na powitanie, na eko torby z papieru. Każdy przejaw dbania o dobro naszej Planety jest teraz w cenie, więc bardzo doceniam ten gest :)

                


Okazuje się, że Targi Ślubne to nie tylko stoiska wystawców z branży. Oprócz bogatej oferty ślubno-weselnej wydarzeniu towarzyszyły ciekawe atrakcje. Jedną z nich był Ogólnopolski Festiwal Mody Ślubnej zorganizowany we współpracy z Biurem Miss Ziemi Łódzkiej, w ramach którego można było zobaczyć aż 15 profesjonalnych pokazów mody! 14 z nich to prezentacje najnowszych kolekcji sukien ślubnych oraz dodatkowo – widowiskowy pokaz damskiej bielizny ślubnej, który robił ogromne wrażenie przede wszystkim dlatego, że bielizna została zaprezentowana z klasą. Miłym dodatkiem okazała się prelekcja na temat doboru bielizny, przeprowadzona przez brafitterkę Vanilla Body Shop.

W czasie pokazów na głównej scenie zaprezentowały się takie salony jak: Bellovelo, Strefa Panny Młodej, Eliza, Viktoria, Lulu Design, Suknie Ślubne Ludźmierz, Barbara Zawalska, Salon Lovely, Maripossa, Liwia, Ramona oraz Kaledonia.


Ale to nie wszystko! W czasie trwania targów odbywały się również bezpłatne warsztaty kreatywne, w których mógł wziąć udział każdy odwiedzający imprezę. Pojawiły się warsztaty kaligraficzne ze sztuki pięknego pisania, nauka samodzielnej aranżacji wesela oraz tworzenie tablicy inspiracji weselnych. Mówiąc krótko – na tej imprezie nie można było się nudzić :)

Zwieńczeniem był przepiękny tort weselny, wykonany przez Torty z Krakowa, który pojawił się na scenie na sam koniec. Dodatkowo, cukiernia rozdała aż 250 słodkich upominków wśród publiczności! Można się było poczuć jak na weselu! :)

Oprócz tego mieliśmy szansę posłuchać na żywo zespołów weselnych - co naprawdę jest bardzo pomocne podczas wyboru tego jedynego - oraz obejrzeć kilkanaście samochodów do ślubu. A uwierzcie, jest teraz w czym wybierać!


Podsumowując, niedzielę 20 października uważam za naprawdę miło i kreatywnie spędzony czas. Na miejscu znalazłam cały przekrój oferty ślubno-weselnej, więc dokładnie to, czego szukałam a dodatkowo miałam okazję wziąć udział we wspaniałych warsztatach i poznać cudownych ludzi z pasją. Było pięknie! :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.