MENU

Targi Ślubne Hala Stulecia Wrocław 2022 - wygraj bon o wartości 5000 zł na obrączki Sławomira Dereckiego!

Chcesz wygrać bon o wartości 5000 zł na obrączki ze stali meteorytowej i złota, wykonane przez Sławomira Dereckiego? Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie LOVE TARGOWE.

Odwiedź nas w niedzielę 23 stycznia w Hali Stulecia, stwórz kreatywną fotorelację z naszych targów z Waszym udziałem i wyślij ją do nas tego samego dnia na maila: info@targislubne.pl. Najciekawszą relację nagrodzimy bonem na wyżej wspomniane obrączki - jedyne w swoim rodzaju :)


O Galerii

Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce. Powstająca tu biżuteria to propozycja dla prawdziwych koneserów, którzy nie zadowalają się tradycyjnymi wyrobami, a tylko czymś naprawdę wyjątkowym. Te unikatowe rzeczy to na przykład obrączki z meteorytami, czy też pierścionki i wisiorki z elementami biżuterii z czasów starożytnych.

Co jest takiego wyjątkowego w biżuterii z meteorytami? Sławomir Derecki - mistrz złotnictwa i jednocześnie członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Kolekcjonerów i Poszukiwaczy Meteorytów - ma na to bardzo prostą odpowiedz. A mianowicie, że naszą Ziemię w dłoni może mieć każdy, ale fragmenty gwiazd są już tylko dla wybranych.


Oferta

W ofercie Galerii znajdziecie obrączki z szeregiem meteorytów, które przed laty spadły na Ziemię. Osoby, które chciałyby poznać biżuterię inną od tej z meteorytami, mają również szansę poszukać unikatowych wyrobów powstałych ze złota. Wśród meteorytowych obrączek, można będzie przymierzyć czarne obrączki z kolekcji „Onyx” inspirowane historią miasta Brzegu, klasyczne już „Apodis” czy „Coma Berenices”, mającymi premiery w Katowicach i Warszawie, także z oprawionymi diamentami. Obrączki, powstając nawet kilka tygodni, swoje życie zaczynają w różnych kuźniach – Sławomira Dereckiego czy u Tyvodara. W ofercie znajdą się także wyroby słowiańskie czy nordyckie. Wszystkie modele wykonywane są na zamówienie, a Galeria będzie starała się zrealizować najbardziej personalne projekty.


Pokazy z możliwością wykonania obrączek „przedślubnych”

Na stoisku Galerii Derecki w czasie naszych targów odbędą się pokazy dawnego złotnictwa oraz wykuwania obrączek. Będzie można spróbować swoich sił w wykuwaniu srebrnych obrączek przedślubnych. Wszystkie prace wykonywane będą ręcznie, przy użyciu tradycyjnych metod i narzędzi na ponad 150-letnim stole warsztatowym i przedwojennej walcarce.

Pokazy są nieodpłatne – obrączkę można będzie zatrzymać w zamian za opinię w mediach społecznościowych z relacją z wydarzenia :)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Galerii Derecki oraz wzięcia udziału w konkursie! Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników :)

 

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.