MENU

Targi Ślubne MCK Katowice 2023 - wygraj bon o wartości 7000 zł na obrączki Sławomira Dereckiego!

Odwiedź nas w niedzielę 19 lutego i wygraj bon o wartości 7000 zł na obrączki ze stali meteorytowej i złota, wykonane przez Sławomira Dereckiego! To główna nagroda w naszym konkursie LOVE TARGOWE.

Przyjdź na nasze targi, stwórz kreatywną fotorelację z tego wydarzenia z Waszym udziałem (warunek konieczny) i wyślij ją do nas tego samego dnia na maila: info@targislubne.pl. Najciekawszą relację nagrodzimy bonem na wyżej wspomniane obrączki - jedyne w swoim rodzaju :)

 

 

Kim jest Sławomir Derecki?

Złotnictwem zajmuje się od 1977 r. Od okresu szkoły podstawowej, przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, interesował się minerałami, kosmosem i archeologią. Kreuje biżuterię, która jest wyjątkowym efektem twórczego połączenia zawodowych umiejętności z osobistymi zainteresowaniami.
Przez 8 lat był członkiem komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej we Wrocławiu egzaminującej czeladników i  badaczmistrzów w zawodzie złotnika.
Jest również członkiem Bractwa Rzemiosła Artystycznego.

Oferta

W ofercie Galerii znajdują się obrączki z szeregiem meteorytów, które przed laty spadły na Ziemię. Osoby, które chciałyby poznać biżuterię inną od tej z meteorytami, mają również szansę poszukać unikatowych wyrobów powstałych ze złota. Wśród meteorytowych obrączek, można będzie przymierzyć czarne obrączki z kolekcji „Onyx” inspirowane historią miasta Brzegu, klasyczne już „Apodis” czy „Coma Berenices”, mającymi premiery w Katowicach i Warszawie, także z oprawionymi diamentami. Obrączki powstając nawet kilka tygodni swoje życie zaczynają w różnych kuźniach – Sławomira Dereckiego czy u Tyvodara. W ofercie znajdą się także wyroby słowiańskie czy nordyckie. Wszystkie modele wykonywane są na zamówienie, a Galeria będzie starała się zrealizować najbardziej personalne projekty.

 

Pokazy z możliwością wykonania obrączek „przedślubnych”

Na stoisku Galerii Derecki odbędą się pokazy dawnego złotnictwa oraz wykuwania obrączek. Będzie można spróbować swoich ślub w wykuwaniu srebrnych obrączek przedślubnych. Wszystkie prace wykonywane będą ręcznie, przy użyciu tradycyjnych metod i narzędzi na ponad 150-letnim stole warsztatowym i przedwojennej walcarce.

Pokazy są nieodpłatne – obrączkę można będzie zatrzymać w zamian za opinię umieszczoną w Internecie. Wystarczy opisać swoje wrażenia podczas wykuwania.

Nagroda w konkursie

Obrączki „Apodis” to unikalne i eleganckie piece jubilerskie, wykonane przez Galerię Derecki. Te nagrody są wzorowane na starodawnej technice stali damasceńskiej i połączeniu ze szlachetnymi materiałami, takimi jak meteoryt i złoto. To połączenie rzadkich i trwałych materiałów z tradycyjną techniką tworzenia biżuterii pozwala na stworzenie niepowtarzalnego i eleganckiego dzieła sztuki, które będzie symbolizować miłość i lojalność pary młodej.

Wartość obrączek „Apodis” wynosi 7000 zł, co czyni je produktem luksusowym i wyjątkowym. To nagroda, która jest godna uwagi dla par młodych, które poszukują pięknej i niepowtarzalnej biżuterii, która będzie ozdabiać ich ręce przez wiele lat. Klasyczny wzór w nowoczesnej odsłonie to idealne połączenie dla par, które cenią sobie tradycję, ale jednocześnie poszukują czegoś nowego i niepowtarzalnego.

Warto zauważyć, że obrączki „Apodis” są wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły, co gwarantuje trwałość i niezawodność tego produktu. To nagroda, która będzie nie tylko symbolizować miłość i lojalność, ale także przetrwa przez wiele lat i będzie źródłem wspomnień i radości dla pary młodej.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Galerii Derecki oraz wzięcia udziału w konkursie! Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.