MENU

Targi Ślubne MCK Katowice 2024 - wygraj bon o wartości 7000 zł na obrączki Sławomira Dereckiego!

 

 

 

Kim jest Sławomir Derecki?

Złotnictwem zajmuje się od 1977 r. Od okresu szkoły podstawowej, przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, interesował się minerałami, kosmosem i archeologią. Kreuje biżuterię, która jest wyjątkowym efektem twórczego połączenia zawodowych umiejętności z niecodzienną pasją.
Przez 8 lat był członkiem komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej we Wrocławiu egzaminującej czeladników i  mistrzów w zawodzie złotnika.
Jest również członkiem Bractwa Rzemiosła Artystycznego.

Oferta

W ofercie Galerii znajdą Państwo obrączki z szeregiem meteorytów, które przed laty spadły na Ziemię. Osoby, które chciałyby poznać biżuterię inną od tej z meteorytami, mają również szansę poszukać unikatowych wyrobów powstałych ze złota. Wśród meteorytowych obrączek, można będzie przymierzyć czarne obrączki z kolekcji „Onyx” inspirowane historią miasta Brzegu, klasyczne już „Apodis” czy „Coma Berenices”, mającymi premiery w Katowicach i Warszawie, także z oprawionymi diamentami. W ofercie znajdą się także wyroby słowiańskie czy nordyckie. Wszystkie modele wykonywane są na zamówienie, a Galeria będzie starała się zrealizować najbardziej personalne projekty.

 

Pokazy z możliwością wykonania obrączek „przedślubnych”

Na stoisku Galerii Derecki odbędą się pokazy dawnego złotnictwa oraz wykuwania obrączek. Będzie można spróbować swoich ślub w wykuwaniu srebrnych obrączek przedślubnych. Wszystkie prace wykonywane będą ręcznie, przy użyciu tradycyjnych metod i narzędzi na ponad 150-letnim stole warsztatowym i przedwojennej walcarce.

Pokazy są nieodpłatne – obrączkę można będzie zatrzymać w zamian za opinię umieszczoną w Internecie. Wystarczy opisać swoje wrażenia podczas wykuwania.


Nagroda w konkursie

Dla zwycięzcy konkursu ogłoszonego przez Organizatora Targów Ślubnych przewidziany będzie voucher na 7000 zł do wykorzystania przy zamówieniu obrączek z meteorytów.

Do wyboru będzie jeden z dwóch materiałów obrączek - meteoryt w swojej naturalnej formie, bądź kuty na wzór stali damasceńskiej. Wybór będzie zależał od preferencji zwycięzców konkursu.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Galerii Derecki oraz wzięcia udziału w konkursie! Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.