MENU

Tarnowskie Targi Ślubne - Arena Jaskółka Tarnów

 

26 stycznia 2020 r. pierwszy raz w Tarnowie zostały zorganizowane Targi Ślubne z prawdziwego zdarzenia! Świeżo wyremontowana Arena Jaskółka Tarnów - najbardziej rozpoznawalny obiekt tego miasta - zmieniła się w raj dla narzeczonych, gromadząc tego dnia całą branżę ślubną weselną i sprawdziła się w tej roli idealnie.

Targi Ślubne, czyli najfajniejsze wydarzenie dla narzeczonych, jest organizowane przede wszystkim po to, aby ułatwić Wam organizację tego najważniejszego dnia w życiu i sprawić, by przygotowania do niego były przyjemnością. Jednego dnia, w jednym miejscu możecie zapoznać się z ofertą wielu usługodawców, porównać ich oferty, porozmawiać twarzą w twarz a także skorzystać ze specjalnych ofert i promocji, przygotowanych specjalnie z myślą o naszej imprezie.

Swoją ofertę na Tarnowskich Targach Ślubnych zaprezentowało blisko 100 firm oferujących usługi oraz produkty niezbędne do organizacji wymarzonego ślubu i wesela. Większość z nich stanowiły lokalne marki - z Tarnowa oraz okolic - ale wśród stoisk znalazły się również znane i cenione firmy posiadające swoje siedziby w całej Polsce.                     

Wśród bogatej oferty targowej znalazło się stoisko Pracowni ciast i tortów Niezłe Ciacho z Tarnowa. Ania - właścicielka - zadbała o to, żeby na stoisku zaprezentować crème de la crème swojej oferty weselnej, w której skład wchodzą m.in. słodkie paczki, macaroniki, torty na indywidualne zamówienie oraz bardzo modne i eleganckie monoporcje.Słodycze wyglądały jak małe dzieła sztuki i naprawdę trudno było przejść obok nich obojętnie.

Hotel Tarnovia to miejsce, które z powodzeniem sprawdzi się jako lokal weselny. Oferują kompleksową organizację ślubu - wraz z usługą konsultanta ślubnego oraz dekoracji sali. Posiadają również bazę noclegowową dla gości, a przyszłych nowożeńców kusili na targach m.in. prezentem w postaci noclegu w luksusowym apartamencie.

Oprócz standardowej oferty stoisk, na Targach Ślubnych zawsze odbywają się także pokazy sceniczne. Podczas tej edycji na scenie zaprezentowały się dwa salony sukien ślubnych, pracownia florystyczna, salon jubilerski a wszystko to zostało dopełnione efektownym pokazem barmańskim.

Tarnowski Salon Sukien Ślubnych Eurostyle zaprezentował swoją najnowszą kolekcję podczas dwóch wyjść. Drugiemu wyjściu towarzyszyła biżuteria ślubna marki Jubiler Sezam, która idealnie dopełniła wyjątkowe kreacje dla przyszłych Panien Młodych.

Drugim salonem - również lokalnym - którego projekty można było podziwiać na wybiegu był Salon AURELIA. Uwagę przyszłych Panien Młodych przykuwały ciekawe kroje i niebanalne wykończenia sukien. Pokaz sukien tego salonu został dopełniony bukietami oraz wiankami, stworzonymi przez Pracownię Florystyczną Botanika.

Wedding Bar zaprezentował efektowne show barmańskie w stylu flair - publiczność była zachwycona, bo naprawdę było na co popatrzeć. To świetny pomysł na atrakcję weselną dla gości, która cieszy się od kilku lat niesłabnącą popularnością.

Dodatkową atrakcją targową były konkursy dla narzeczonych, organizowane w przerwach między pokazami. Wystawcy Tarnowskich Targów Ślubnych unfundowali dla narzeczonych m.in. vouchery na zakup sukni ślubnej, sesje narzeczeńskie, vouchery na atrakcje weselne, dekoracje florystyczne, torty weselne oraz wiele innych upominków, które z pewnością przydadzą się przyszłym nowożeńcom!

Pierwsza edycja Tarnowskich Targów Ślubnych okazała się ogromnym sukcesem. Jak będzie następnym razem? Bądź z nami i przekonaj się na własne oczy!

Przed ślubem obecność obowiązkowa :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.