MENU

Unikatowe obrączki z liniami papilarnymi trafiły do laureatów konkursu!

Pamiętacie historię Michaliny i Damiana, którzy podczas XIV Małopolskich Targów Ślubnych w ICE Kraków wygrali spersonalizowane obrączki z liniami papilarnymi, ufundowane przez Galerię Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego? Artysta pofatygował się do zwycięzców i osobiście dostarczył im tą wyjątkową nagrodę!

Ogromną uciechą było ponowne spotkanie z panem Sławomirem Dereckim, tym razem w grodzie Kraka, wiosną, pod gmachem Akademii Górniczo - Hutniczej. Pan Sławomir z obrączkami pofatygował się do nas osobiście; z pewnością ciężko jest w kilku słowach opisać zdumienie nad pięknem wyrobu, jaki spocznie na naszych palcach po sakramentalny "Tak".

Obrączki są unikatowe, jedyne w swoim rodzaju. Absolutnie spersonalizowane, oddają nie tylko cień naszych osobowości, lecz również odkrywają rąbek tajemnicy zainteresowań i pasji. Osłupiająca jest waga pierścieni - po złocie oczekujemy ciężkiej gramatury, podczas gdy nosi się je z przyjemną lekkością - tak spotkanie wspomina szczęśliwa Michalina.

Sławomir Derecki słynie ze swych oryginalnych i spersonalizowanych projektów. Podczas lutowego spotkania z parą narzeczonych, Michalina z radością opowiadała o wikingach i Celtach, swoim hobby i zajęciach koloryzujących nurt codzienności. Artysta zrobił coś wyjątkowego - w obrączce dziewczyny zawarł wzburzone fale mórz, które szturmowali kiedyś wikingowie, a między ich grzywy wplótł linie papilarne jej przyszłego męża. Ta historia sprawiła, że obrączki zostały uznane za wyrób o wyjątkowych walorach artystycznych przez Bractwo Rzemiosł Artystycznych. Każdy wyrób, który otrzymuje taki tytuł, musi być podszyty historią, cienką warstwą nieprzeciętności ukrytą pod fasadą kruszcu.To tylko potwierdza, jak wyjątkowe są obrączki, tworzone przez pana Sławomira.

Wspaniałym podsumowaniem będą słowa narzeczonej, które nie potrzebują już dodatkowego komentarza:

Czegoś więcej potrzeba do szczęścia? W takich okolicznościach mój duch jest przepełniony spokojną radością. Z całego serca wszystkim polecam współpracę z Panem Dereckim - to niezapomniane przeżycie, chwila którą warto włożyć między karty swojej historii.


Życzymy przyszłym Nowożeńcom dużo szczęścia. Nie mamy wątpliwości, że ten ślub i wesele będą wyjątkowe! :)

REKLAMA
UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.